Когато Той...

  • 2 334
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Сигурна и защитена се чувствам само когато майка ми ме прегърне.
Сигурна , защото знам, че винаги ще ме обича, без условия, без правила, каквато и да сим.
Защитена, защото тя е единствената, която би дала живота си за мен, без дори да се замисли.
Съжелявам, но романтизмът ми нещо се е изпарил.

Напълно споделям!
Когато ме прегърне гаджето - да, чувствам се и защитена, но не пресилвам емоциите. Защитата, спокойствието и сигурността не се постигат само с прегръдки.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 405
За нещо много далечно от секса говоря...
Касиди, какво става с тебе, бе момиче?? Подаръци, прегръдки, да не се е появил "ОНЗИ"  да те омагъосва, нещо .. newsm78
Не се чуди- имам купища приятелки от ранна детска възраст и тези фази ми напомнят нещо  hahaha

# 32
  • Мнения: 2 237
  Ъ,моят не ме прегръща....Малко темерут си пада в това отношение и казва че било лиготия  Sad

# 33
  • Мнения: 4 195
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...
именно, не е нужно, ако някой друг го разбере ще ни открадне магията, а нея не си я даваме за нищо на света. Всъщност аз не ходя на лекар, тези прегръдки, за които пишеш са моето лекарство - универсално и за всичко
как ли да му благодаря Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4 733
Не разбрах за какво говориш.
Че неможе ли човек да си отпусне душата?...
И между другото, ако " Онзи " се е появил няма да бия тъпана,нали се сещаш...

# 35
  • София
  • Мнения: 3 405
Не разбрах за какво говориш.
Че неможе ли човек да си отпусне душата?...
И между другото, ако " Онзи " се е появил няма да бия тъпана,нали се сещаш...
Не, бе, мила, с усмивка го казах. А в живота на всяка жена има по един "ОНЗИ", който някак си не изчезва напълно и от време на време се пита човек какво ли би било ако... дали.. при друго стечение на обстоятелствата.. сега ме разбра, предполагам.
Не говоря за изневяра, или нещо подобно, просто за лек южен вятър, които се появява веднъж в годината да попита дали си щастлива, да те гледа право в очите и т.н.
При мен поне го има и няма нищо общо с любовта, която изпитвам към мъжа ми, но ме провокира към романтика и отпускане на душата  Hug

# 36
  • Мнения: 490
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...


Чувствам всичко това , но вече твърде рядко...

# 37
  • Мнения: 743
Малкия свят го няма, сега имаме малко бебенце, което ми показа какво е наистина да обичаш. Само дъщеря ми може да ми даде това спокойствие и топлина. И родителите ми до известна степен. Мъжът ми ми дава любов и други неща.

# 38
# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969

... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...
Да , много хубаво казано  bouquet

# 40
  • Мнения: 494
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...

Само да питам за кой Той става въпрос, че да не се объркам като отговарям? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт