Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 8 септ. 2006, 14:03 ч.

Спиране на майченството...

  • 279
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 363
Здравейте момичета!
Една приятелка ми каза, че ако  детето тръгне на ясла преди да навърши 2 години спират майченството. Това така ли е?
На мен ми изглежда абсурдно, но...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 160
Спира се само ако е на пълна държавна издръжка, т.е. ако го оставиш в "Дом ", както правят някои хора, защото нямат физическата възможност да си гледат децата или не искат да ги гледат. Яслата не е заведение за пълна държавна издръжка, така че няма как да ти спрат майчинството.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 22 155
gmsvetla ме е изпреварила. Така е, справка в
КОДЕКС 
за социално осигуряване, Глава четвърта, чл.53 и чл.54

# 3
  • Мнения: 1 363
Благодаря за отговорите

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт