Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Анкета

Вие лично изпадали ли сте някога в депресия?

(Гласуването приключено: пн, 09 окт 2006, 15:02)
Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Sofia

Депресията и тревожността са най-честите психични разстройства в световен мащаб. Няма застраховани. Още повече, че стресът все повече се увеличава в бясното ни ежедневие, а той е един от отключващите фактори.

Затова реших да проверя тук колко хора страдат от тези нелеки проблеми.

Аз лично съм имала депресия на 2 пъти - единият път беше, когато бях на 18 години, вторият път се случи месеци след раждането на детето ми. Вие сте! Благодаря на всички отзовали се!!!  Hug
Цитирай

No Line On The Horizon

Аз явно съм най-активна по въпроса, та да си кажа, че към момента не съм изпадала в депресия, което не означава, че няма да ми се случи.
Цитирай

Русе

Rolling Eyes Категорично не, незнам на какво се дължи.
Майка  ми, която ме познава доста добре, казва, че съм пълно перде и не ми правят впечатление неща, от които другите се депресират.
Което незнам дали е толкова хубаво.  Rolling Eyes
Цитирай

О, да. Най-редовно се депресирам, с повод или без повод. Депресирам се, отначало полека, набирам сила, кулминация, ред сълзи - рез сополи и ми минава. Утре може пак. Леко мазохистично е, но не ми пречи.
Цитирай

Дефинирай тревожност и депресия, моля!

Аз съм от тревожните, безпричинно в повечето случаи!

Защо и тази тема е в клюкарника?
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Никога не съм, но ако пуснеш още една анкета, ще изпадна.  Naughty
Чакам (поне) похвала, че участвах най-прилежно във всичките.  Mr. Green Приемам и картинки на торти, коктейли и печено прасе.
Или на бельото на Вердад.  Very Happy
Цитирай

Русе

Офф:Малкия гледа аватара на Василиса и вика "МАма, мама".  Shocked

Това май е достойно за депресия.
Цитирай

София

Страдам от предменструален синдром, менструален, следменструален, предродилна депресия, родилна и след родилна... #Silly
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Офф:Малкия гледа аватара на Василиса и вика "МАма, мама".  Shocked

Това май е достойно за депресия.
Намерила и тя повод за депресия!  35 35 35
Моят викаше "мама" на една снимка на кокершпаньол. Един кафяв такъв.  smile3516
Е, това вече е повод за депресия!  tooth
Ти поне на човек приличаш (ако мога да се нарека човек).  newsm08
Цитирай

И аз се депресирам.  Ако не го направя сам, ме депресират.
Цитирай

София

Аз лично съм имала депресия на 2 пъти - единият път беше, когато бях на 18 години, вторият път се случи месеци след раждането на детето ми. Вие сте! Благодаря на всички отзовали се!!!  Hug
И аз по същия начин.
Цитирай

Sofia - Младост

Като ученичка съм изпадала на 2 пъти в депресия! Баща ми ме използваше дълги години за боксова круша и в един момент се сринах! Вторият път беше след като ме изнасилиха! За моя радост това състояние ме подмина след като родих! Бебо беше целият ми свят и някак си станах по-силна, за да имам сили да го закрилям и да съм му опора  Peace!
Цитирай
Депресията и тревожността са най-честите психични разстройства в световен мащаб. Няма застраховани.

Така е - няма застраховани! До преди да родя и второто си дете мислех, че нищо на тоя свят не е в състояние да ме вбеси и с трезво мислещ мъж до мен, спокойствие и топла храна  Mr. Green няма да изпадна никогаж в депресия, но.........
напоследък ми се случва често - по няколко пъти /2-3/ в годината и започва с ...повръщане  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad труп съм 2 дни и обикновено докторите казват, че имам вирусна инфекция  Sick

Някой да знае начини за профилактика newsm78
Цитирай

София

Понятието депресия е придобило популярно звучене (често хората спекулират и с двата термина без да искат), но ми се струва, че е трудно човек сам да определи дали наистина е депресивен или просто е моментно настроение. Аз лично не се смятам за депресивна, но със сигурност съм със завишена тревожност. От друга страна не смятам да се подлагам на тестуване. Ще си живея в неведение, какъв ми е профилът Mr. Green.
Цитирай

Не съм се депресирала нито след раждането,нито преди или след това.Не мисля,че бих могла да изпадна в депресия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора