Последен въпрос за депресията...

  • 1 616
  • 26
  •   1
Отговори

Анкета

Вие лично изпадали ли сте някога в депресия?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 09 окт 2006, 15:02
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Депресията и тревожността са най-честите психични разстройства в световен мащаб. Няма застраховани. Още повече, че стресът все повече се увеличава в бясното ни ежедневие, а той е един от отключващите фактори.

Затова реших да проверя тук колко хора страдат от тези нелеки проблеми.

Аз лично съм имала депресия на 2 пъти - единият път беше, когато бях на 18 години, вторият път се случи месеци след раждането на детето ми. Вие сте! Благодаря на всички отзовали се!!!  Hug

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз явно съм най-активна по въпроса, та да си кажа, че към момента не съм изпадала в депресия, което не означава, че няма да ми се случи.

# 2
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Категорично не, незнам на какво се дължи.
Майка  ми, която ме познава доста добре, казва, че съм пълно перде и не ми правят впечатление неща, от които другите се депресират.
Което незнам дали е толкова хубаво.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 629
О, да. Най-редовно се депресирам, с повод или без повод. Депресирам се, отначало полека, набирам сила, кулминация, ред сълзи - рез сополи и ми минава. Утре може пак. Леко мазохистично е, но не ми пречи.

# 4
  • Мнения: 1 937
Дефинирай тревожност и депресия, моля!

Аз съм от тревожните, безпричинно в повечето случаи!

Защо и тази тема е в клюкарника?

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не съм, но ако пуснеш още една анкета, ще изпадна.  Naughty
Чакам (поне) похвала, че участвах най-прилежно във всичките.  Mr. Green Приемам и картинки на торти, коктейли и печено прасе.
Или на бельото на Вердад.  Grinning

# 6
  • Мнения: 5 577
Офф:Малкия гледа аватара на Василиса и вика "МАма, мама".  Shocked

Това май е достойно за депресия.

# 7
  • Мнения: 6 155
Страдам от предменструален синдром, менструален, следменструален, предродилна депресия, родилна и след родилна... #Silly

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Офф:Малкия гледа аватара на Василиса и вика "МАма, мама".  Shocked

Това май е достойно за депресия.
Намерила и тя повод за депресия!  Joy Joy Joy
Моят викаше "мама" на една снимка на кокершпаньол. Един кафяв такъв.  smile3516
Е, това вече е повод за депресия!  tooth
Ти поне на човек приличаш (ако мога да се нарека човек).  newsm08

# 9
  • Мнения: 1 462
И аз се депресирам.  Ако не го направя сам, ме депресират.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359

Аз лично съм имала депресия на 2 пъти - единият път беше, когато бях на 18 години, вторият път се случи месеци след раждането на детето ми. Вие сте! Благодаря на всички отзовали се!!!  Hug
И аз по същия начин.

# 11
  • Мнения: 2 274
    Като ученичка съм изпадала на 2 пъти в депресия! Баща ми ме използваше дълги години за боксова круша и в един момент се сринах! Вторият път беше след като ме изнасилиха! За моя радост това състояние ме подмина след като родих! Бебо беше целият ми свят и някак си станах по-силна, за да имам сили да го закрилям и да съм му опора  Peace!

# 12
Депресията и тревожността са най-честите психични разстройства в световен мащаб. Няма застраховани.

Така е - няма застраховани! До преди да родя и второто си дете мислех, че нищо на тоя свят не е в състояние да ме вбеси и с трезво мислещ мъж до мен, спокойствие и топла храна  Mr. Green няма да изпадна никогаж в депресия, но.........
напоследък ми се случва често - по няколко пъти /2-3/ в годината и започва с ...повръщане  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad труп съм 2 дни и обикновено докторите казват, че имам вирусна инфекция  Sick

Някой да знае начини за профилактика newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 630
Понятието депресия е придобило популярно звучене (често хората спекулират и с двата термина без да искат), но ми се струва, че е трудно човек сам да определи дали наистина е депресивен или просто е моментно настроение. Аз лично не се смятам за депресивна, но със сигурност съм със завишена тревожност. От друга страна не смятам да се подлагам на тестуване. Ще си живея в неведение, какъв ми е профилът Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 8 505
Не съм се депресирала нито след раждането,нито преди или след това.Не мисля,че бих могла да изпадна в депресия.

Общи условия

Активация на акаунт