Кой е инициаторът в семейството ви??? Относно броя на децата...

  • 3 167
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 510
Беше непланирано, но той го искаше от много време. Аз се дърпах, защото още учех. Сега обаче съм щастлива и живот и здраве по въпроса за второ сигурно ще е обратния вариант.

# 46
  • Мнения: 2 657
И двамата го искахме Peace
За второ-аз съм инициатор,но той не иска и да 4уе:tired:

# 47
  • София
  • Мнения: 250
И двамата искахме да имаме дете, но май аз повдигнах темата!!!! Wink
И така пробвахме , а Габи стана от раз - точната дата помня(13.03.2003 година)!!!
Сега за второ още се ослушваме май!!!! Rolling Eyes

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
все аз, но принципно и 2-мата си ги искахме и планирахме

# 49
  • Мнения: 1 446
Той иска повече второ дете от мен. И аз искам, но по-малко.

Онзи ден каза, че трябва да се замислим, защото разликата им ставала голяма вече.
Peace

# 50
  • Мнения: 11 314
И двата пъти Грешки в клякането, но много желани Wink

# 51
  • Мнения: 1 517
За първото и двамата го искахме, нищо, че самите бяхме почти деца 9аз на 19, той на 22). За второто определено аз го изръчках. Не, че не искаше, мисля, че го беше страх. По принцип и двамата обичаме децата и искахме две (поне - за повече няма възможности). Но тъйнкато таткото много дейно участваше в отглеждането и му се събра множко - тежка бременност, вечно болно бебе, жена-студентка... И с второто нещата се повториха, но сега обожава малкото "кукле". Само го послушах да изчакаме, поне докато завърша. Че с две бебета и редовно на лекции  ooooh!

# 52
  • Мнения: 5 475
При нас АЗ съм вечният инициатор.  Embarassed

 Peace същото положение и при нас!

# 53
  • 7800
  • Мнения: 243
Първото не беше планувано (познавахме се от 3 месеца все пак), но беше приятна изненада. Второ със сигурност ще има, но по-нататък.

# 54
  • Мнения: 3 334
опция 4 Peace

# 55
  • Мнения: 6 390
3.опция
и двамата еднакво сме искали детето, и ще искаме останалите  Peace

# 56
  • Мнения: 2 274
   И двете ни деца дойдоха неочаквано и непланирано, но бяха много желани и от двама ни  Heart Eyes!

# 57
  • Мнения: 4 621
Опция 3 Peace

# 58
  • Мнения: 533
Първото и двамата много го искахме, сега аз искам второ, а той се ослушва, ама много!

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 907
Тати сякаш беше по - голям ентусиаст, аз все не бях готова, май страх ме беше  newsm78... Иначе той и за второ вече е готов  Grinning , само че трябва да изчакаме още поне година и половина.

Общи условия

Активация на акаунт