за цикъла

  • 1 652
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
От скоро съм във форума и по скоро съм читател.
Та на въпроса: нормалният ми цикъл докато се пазен беше 26 дни + - 1 ден.
Откакто правим бебе е около 30 дни.
Нормално ли е това изменение?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 931
Нормално е.
Добре е ако мериш БТ и правиш тестове за овулация - за да се види каква е продължителността на лутеалната фаза/ЛФ/.
Ако там всичко е наред - няма проблеми как варира МЦ.
/2-3 дена не е проблем/
Успех в бебеправенето  Wink

# 2
  • Мнения: 1 183
Ами явно при всеки е индивидуално,при мен не беше.Дано скоро да успеете newsm10 newsm44

# 3
  • Мнения: 7 716
От колко време правите опити?

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
И моя цикъл се промени,но в обратна посока.Преди все ми закъсняваше и се шашкахме Thinking,но откакто правим бебе,ми е точен като часовник Sick

# 5
  • Мнения: 686
Явно на всеки различно се отразява бебеправенето. При мен цикълът преди беше много точен, а сега ту се скъсява, ту се удължава.

# 6
опитите за бебе започнаха от средата на април, но засега Cry

# 7
  • Мнения: 518
Явно на всеки различно се отразява бебеправенето. При мен цикълът преди беше много точен, а сега ту се скъсява, ту се удължава.
И при мен е така - откакто почнаха опитите! И сега не мога въобще да разбера кога ще ми дойде, кога не #2gunfire

# 8
Заради тези закъснения полудявам. Всеки път щом закъснее си казвам: Е тоя път е станало..........но тя пак идва.

# 9
  • Мнения: 2 825
при мен се получи обратното - от 28-29 дена, стана 25-26.
Определено е много индивидуално, но по интересно е каква е причината за тези промени  Thinking

# 10
  • Мнения: 820
При мен няма промяна в дължината на цикъла като цяло, но пък се скъси периода на кървене от 6-7 дни на 3 - 4. И аз се чудя на какво се дължат тези промени newsm78. Ако някой знае да ни просветли.

# 11
При мен също се скъси периода на кървене, а и вече не е толкова обилно както преди. Не е и слабо, но определено има разлика. Надявам се че е нещо нормално, защото тръпки ме побиват.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Заради тези закъснения полудявам. Всеки път щом закъснее си казвам: Е тоя път е станало..........но тя пак идва.
И аз съм така от 30 дни преди сега стигам до 38 и ми идва. И всеки месец съм  #Crazy.
Също ми е по-слабо и по-малко дни от 8 на 5-6.
Явно е нормално. Щом често се случва.

# 13
  • Мнения: 456
При мен стана от 28 дена на 25-26 дена. И кървенето е по-слабо - от 5 дена на 3 дена. Но след тези 3 дена имам зацапване поне още ден-два....  newsm78
Наистина защо ли така става?  Thinking

Успех на всички и дано да не ни идва около 270 дена.
  Peace

# 14
Момичета това явно е нещо съвсем нормално, след като не съм единствената. благодаря ви за бързите отговори  love001
На всички пожелавам липса на лелката през следващите 9 месеца
Успех и целувки

Общи условия

Активация на акаунт