Случвало ли ви се е да правите грешна преценка на хората?

  • 2 432
  • 54
  •   1
Отговори
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Случвало ли ви се е,когато се запознавате с някой той да ви допадне,да се сприятелите,да споделяте и после да се окаже,че този човек не е това за което сте мислили?И обратното,да ви се стори някой неприятен,а после да осъзнаете,че този човек е много готин всъщност.
На мен да.Да си призная не мога много,много да правя преценка на хората.Понякога се разочаровам,а понякога съжалявам,че съм се държала гадно с хора,които не са заслужавали.

# 1
  • Мнения: 520
Една от най-близките ми приятелки, лека и пръст, отначало ми беше супер неприятна, ужас просто. А после .....сега много ми липсва. Sad

# 2
# 3
  • Мнения: 4 718
Само един-единствен път.

# 4
  • Мнения: 353
рядко, обикновено добре преценявам

но емата винаги е актуална, често има подобни тук Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 768
Без да познавам лично някой съм правила грешна преценка за него.
А за форума, да не говорим! С DiVA си бяхме разменили кофти реплики преди време, но като се запознахме се оказа, че си допадаме! Че и цяла почивка изкарахме семейно! (надявам се не последната)  Heart Eyes

# 6
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз лично много пъти съм правила грешни преценки.Последно една много добра приятелка,с която съм споделяла всичко сега е една резервирана към мен,виждам в нея друг човек,който не познавам.Стана ми мъчно,болно,че на разваляне на отношенията ни отиват нещата.
За сметка на това открих в човек,който не харесвах много добър приятел.

# 7
# 8
  • Мнения: 3 611
Иzключително добре усещам хората, които са срещу мен. Има хора, които ми пасват от пръв поглед, има и такива, които не ми пасват. От вторите са повече, приzнавам.
Обаче иzключително вярвам на интуицията си zа агресивните хора. Е те теzи ги държа настрана.  Naughty Някак си им личи...  Thinking

# 9
# 10
  • Мнения: 2 212
И на мен ми се е случвало неведнъж, като че ли повече това първо да се сприятеля с някой, а по-късно да разбера неща, които не ми допадат и се отдалечавам съответно от него...това мисля се получава, защото съм прекалено доверчива и мислеща, че всички са като мен добронамерени и искрени ...
Разбира се, случвало ми се е и в първоначалния момент да се заблудя и да си създам грешна представа за човек, а той да се окаже много допадащ ми...то като се замисля, дори собствения ми приятел в началото като го видях го мислех за много надут и самовлюбен, докато не го опознах Laughing

# 11
  • Мнения: 2 253
по-често преценката е погрешна за съжаление Confused
неможах да усвоя умението да преценявам хората правилно от раз.Огромен минус #Cussing out
малко повече време ми е нужно и съм наранена вече докато се усетя ooooh!

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
по-често преценката е погрешна за съжаление Confused
неможах да усвоя умението да преценявам хората правилно от раз.Огромен минус #Cussing out
малко повече време ми е нужно и съм наранена вече докато се усетя ooooh!
И аз съм за съжаление такава.Много иска да променя това и да не съм толкова доверчива ама..... ooooh!

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Усещането ми за хората винаги е било вярно. Случвало се е да не му повярвам и после съм си патила от това. Няколко пъти.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт