Мацки помагайте

  • 1 782
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Подари му звезда много оригинален подарък и струва 100 лева ако си гледала стар академи там ги даваха.Мъжа ми купува преди около година,но ще трябва да се разровиш в нета щото го няма да го питам

# 16
  • София
  • Мнения: 3 404
Запалка, ако пуши и я гравирай някъде с монограм /ако модела е такъв/ ама не Zippo. Подарих запалка на шефа ми миналата година и я носи непрекъснато- имай предвид, че шефа ми е гъзарче от всякъде и малко ме затруднява с подаръците  newsm78 Не е лесно да правиш подарък на мъж, който може да си позволи на практика всичко. Важи и за мъжа ми- тази година му подарих за РД кожено яке и мноооого се изкефих, когато го хареса, ама това много личен подарък.
Има едно магазинче на улица "Преспа"- това е пресечката на графа, където е Миролио-там има едно магазинче за часовници. Представляват "Jaques Lemanes" швейцарски часовници от сравнително висок клас на нормални цени:
http://www.jacques-lemans.com/site/
Обичам да правя хубави подаръци  hahaha

# 17
  • Мнения: 4 733
Това ме заинтригува...

# 18
  • Мнения: 4 733
Сетих се за часовник ама хич не разбирам, а и това че е спортен тип съвсем ми ограничава избора..

# 19
  • Мнения: 2 641
това с звездите е измама - лично ги питах
аз бих подарила 2 билета за театар или опера ама дали сега има?

# 20
  • Мнения: 338
Маркова самобръсначка-ама от електрическите Peace

# 21
  • Мнения: 2 214
Скъп красив шах ако играе.
Ако човек обича спорта нещо от този род (топка с автограф на играч от неговия отбор)
Почивка за двама в някое скътано място.
Купи си секси бельо вържи си панделка и подаръка е готов Peace

# 22
  • Мнения: 1 860
 Или умален модел на ретро автомобил или хеликоптер (дано се сещаш за какво говоря). Има такива обикновено по магазините за сувенири, но по-лъскавите и скъпи такива.
 Ако пък ти е интимен приятел (ама нали не си казваш  Whistling), напъхай в красиво, люксозно и прозрачно шишенце, любимото му твое бельо, предварително напръскано с парфюма ти.

# 23
  • Мнения: 494
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Мю, сърце мое! Hug
И аз да не остана назад... Joy


Въх, нахалници . #CrazyКак ни Въ изсрам? Тя да не е Рокфелер. smile3512

# 24
  • Мнения: 2 768
Реши ли вече какво? Ако не си, може да му подариш билети за концерта на Сийл в НДК, мисля, че ще е незабравимо преживяване!

Общи условия

Активация на акаунт