Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
как приготвяте храната?за всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я притопляте и слагате млякото.
« Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:21 от Vivi »
Цитирай

Някъде там...

Как приготвяте храната? За всяко хранене по отделно преварявате храната или преварявате повече и после само я претопляте и слагате млякото?

Предполагам, че питаш за водата. Преварявах за всяко хранене.
Цитирай

Преварявам си водата сутринта, минавам я през бритата и после си правя млякото и го топля в уреда за затопляне на шишето.
Ти спокойно можеш да си съхраняваш преварената вода в един хубав термос и така да разполагаш с топла вода за целия ден - аз така процедирам като изляза за по-дълго време навън.
Много е удобно. Peace
Цитирай
благодаря ви много
« Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:21 от Vivi »
Цитирай

Преварявах веднъж, цялото количество за деня.
Преди да сложа млякото не съм я топлила, давах на стайна Т  Peace
Цитирай

преварявам веднъж за целия ден
Цитирай

Варна

Ако даваш мляко което изисква да се смсва на по-висока температура можеш да слагаш за 20 сек в микровълновата! Аз давам Фризовом и така ми е идеално
Цитирай

пред компютъра

Преварявах наведнъж цялото количество и съхранявах в термос, защото давах Фризовом, а той се приготвя с гореща вода.
Цитирай

Бургас

И аз приготвях/и все още го правя/цялото количество вода и съхранявам в термос и в едно неизползваемо шише с биберон/за студена/.
Цитирай

Русе-Враца

Ами сутринта преварявам водата за целия ден.Държа я на стайна Т предварително не я затоплям. Peace
Цитирай

стара загора

преварявам веднъж за целия ден
Много е удобно.
Цитирай

София

Веднъж за целия, ако остане и за следващия даже. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.