Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Абе не се сетих за по-подходящо място, което да питам.  Wink Та - за колко време става това чудо. Нямам международен паспорт, а май другия месец ще ми се наложи да пътувам. И каква е цената му? Благодаря предварително!
Цитирай

София

Може да стане за 6ч. - 150лв.
Бърза поръчка- 60лв., за три дни
Обикновена- 30лв., за месец.
Цитирай

lubopitko , благодаря!  bouquet
Цитирай

Варна.

Може да стане за 6ч. - 150лв.
Бърза поръчка- 60лв., за три дни
Обикновена- 30лв., за месец.

осем работни часа, бърза поръчка - три работни дни

освен това трябва да си носиш стария паспорт (ако имаш такъв) и да го върнеш на гишето, ако не си имала никога - няма проблем, ако обаче си имала и си го загубила или просто неможеш да го намериш вероятно няма да ти приемат бърза или експресна услуга докато не си платиш глобата за стария паспорт
трябва да имаш лична карта с постоянен адрес в града.
има и др. ограничения но те по-рядко се случват.
започни по-рано с документите зада имаш време да реагираш.
Цитирай

Олеле, това със стария паспорт не ми харесва. Въпросът е следният - като дете имах международен паспорт /преди повече от 15 години/, но и идея си нямам къде може да е. Ами сега?  newsm78
Цитирай

Олеле, това със стария паспорт не ми харесва. Въпросът е следният - като дете имах международен паспорт /преди повече от 15 години/, но и идея си нямам къде може да е. Ами сега?  newsm78

Споко, мисля, че става въпрос за новите паспорти, тези, които ги въведоха 2000та година мисля Smile
Цитирай

bouquet Ох, успокои ме!
Цитирай

София

Като си вадих нов паспорт на мен ми поискаха точно детския паспорт от преди 15 г., че и повече години, в програмата им излиза датата на издаване и т.н.
Добре че родителите ми не хвърлят такива неща, та си го върнах, но нямам представа какви санкции има ако не го върнеш   Rolling Eyes
Цитирай

Варна

има глоба за изгубен документ, мисля че беше нещо от типа на 20 лева,ама не съм сигурна  newsm78 Съпруга ми преди време така и не си намери стария.
Цитирай

Bath, UK / Варна

Да, съставя се акт за загубен документ и се плаща глоба. Не мога да си спомня защо, но на мене ми се наложи да чакам няколко дни май, докато си платя глобата, така че задействай предварително.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.