Честито повишение на тока !

  • 1 855
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
 Момичета повишават отново тока от октомври !!!Честито!

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:49 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не го повишават, а намаляват дневната тарифа, нощната си остава същата, а първоначалните киловати, които са на по-ниска цена отпадат. На практика промяна няма да има.

# 2
  • Мнения: 696
и ние гледахме новините, кое му е честитото?

# 3
  • Мнения: 1 526
нищо ново под слънцето, постоянно повишаватцените на всичко  #2gunfire  #Cussing out  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 5 140
Не го повишават, а намаляват дневната тарифа, нощната си остава същата, а първоначалните киловати, които са на по-ниска цена отпадат. На практика промяна няма да има.

Точно това казаха, няма какво да ни честитиш.

# 5
  • Мнения: 5 299
Тази тема за размяна на 'честитки" ли е? Mr. Green

# 6
  • в баира
  • Мнения: 861
а първоначалните киловати, които са на по-ниска цена отпадат

И това е достатъчно да се увеличи месечната сметка.
 smile3511 #Sniper

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
И това е достатъчно да се увеличи месечната сметка.
 smile3511 #Sniper

Отпадането на намалението на първоначалните киловати се компенсира с падането в цената на дневната тарифа, тъй че промяна в сметките не би трябвало да има.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ние пък харчим по много киловати и съм доволен от поевтиняването...
Ще ни се смъкне месечната сметка с около 30 - 40 лева... Ако на вас не е за честитене, за мен е...

# 9
  • Мнения: 5 577
Последно поскъпва или поевтинява?  Crazy

# 10
  • Мнения: 2 792
Това не е страшно, страшно става като сложат цифровите електромери.Пролетта ни ги смениха и тая зима направо не ми се мисли  Rolling Eyes, заливат ме апокалиптични картини, как седим облечени с палта и увити в шалове, пред огъня дет сме си напалили в центъра на хола.

# 11
  • Мнения: 5 577
Кифла, защо?  Blush
 Не съм много запозната с електромерите, а си следя тока попринцип, да не са ми много сметките.

# 12
  • Мнения: 2 792
 Ми защото старите не отчитат реалния харч, цифровите отчитат всичко и сметките стават  доста по-високи.

# 13
  • Мнения: 5 577
Ми защото старите не отчитат реалния харч, цифровите отчитат всичко и сметките стават  доста по-високи.
Shocked Това го чувам за пръв път.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Ми защото старите не отчитат реалния харч, цифровите отчитат всичко и сметките стават  доста по-високи.

Лично се уверих, че е така. На вуйчо ми му ги смениха преди 2-3 години и ела да видиш - поне 1 път и половина му скочиха сметките  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт