Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Здравейте момичета искам да ви попитам вие като се заседявате на едно място и гърдите ви упират в корема боли ли ви ,аз като седя и ме боли усещам едно такова притискане пък и моя корем почва от гърдите надолу,случвали ли ви се е Rolling Eyes аз съм бременна в 25г.с и 2 дни .Благодаря предварително за отговорите  bowuu  Love

Цитирай

sofia

Не ми се е случвало, моят корем също беше много висок, но не са ме боляли гътдите.
Стой постоянно със сутиен, за да са ти по прибрани.
Цитирай
на мен не са ми големи гърдите до сега изобщо не са мръднали

Цитирай

Sofia

И мен ме притискаше, даже понякога и ме болеше доста точно между гърдите и надолу малко.
Цитирай

София

Не ми се е случвало.
Цитирай

London, Sofia

Здравейте момичета искам да ви попитам вие като се заседявате на едно място и гърдите ви упират в корема боли ли ви ,аз като седя и ме боли усещам едно такова притискане пък и моя корем почва от гърдите надолу,случвали ли ви се е Rolling Eyes аз съм бременна в 25г.с и 2 дни .Благодаря предварително за отговорите  bowuu  Love

А ти сигурна ли си, че те болят точно гърдите? Или е от бебчето, което все повече расте и е възможно да притиска някой орган? Защото при мен имаше времемнно нещо такова Peace
« Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 23:53 от The Sun »
Цитирай
santa и мен ме притиска, даже  и ме боли доста точно между гърдите и надолу малко имаш ли си на представа на какво се дължи

Цитирай

Варна

Още много отрано някъде пети-шести месец започнаха ужасно да ме стягат гърдите не можех да дишам самият гръден кош сякаш беше притиснат опъвах си ръцете нагоре слагах по-хлабав сутиен, но този проблем си го имах до края на бременстта въпреки че коремът ми беше малък и качих общо скромните 13кг.
Цитирай

Варна

А ти сигурна ли си, че те болят точно гърдите? Или е от бебчето, което все повече расте и е възможно да притиска някой орган? Защото при мен имаше времемнно нещо такова Peace
И при мен се е случвало това притискане. Flutter
Цитирай

Прага/Чехия

При мен ниама такова нещо,явно е индивидуално.
Цитирай

Постарай се да не се свиваш твърде много, явно ти се притискат органите един в друг и ти става тежко.
Цитирай

Велико Търново

Peace
Цитирай

София

Не ми се е случвало, но дали пък бебето не притиска нещо и от това да имаш такова напрежение. На мен бебето ми притискаше десния бъбрек, но после се намести
Цитирай

София

Мен ме болеше слънчевия сплит - като се вдига матката нагоре се получава. В 25г.с. още се вдига. Мисля, че това се опитва да опише питащата, не че я болят самите гърди. Thinking Ако се лъжа, моля да ме извини!  bouquet
Цитирай

Sofia - Младост

Мдааа, случвало ми се е и сега пак ми се случва  35! Особено ако бебо ме рита в ребрата! Баткото го носех много високо и умирах от болка в ребрата - точно под гърдите, защото тазът ми е тесен и бебето няма къде другаде да се натисне освен в ребрата под гърдите! Това сега е малко по-надолу, коремът ми не започва от гърдите, но пък така силно рита, че чак въздух не ми остава  Crazy! Не се притеснявай, колкото по - голямо става бебето, толкова мястото му ще намалява и болката ще се усилва  Mr. Green! К'во да се прави - рисковете на професията  35! Ще трябва да го изтърпим  Wink!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора