Какво ще направите ако намерите ............. ?

  • 1 774
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Вчера в парка ни се случи нещо много странно и същевременно много смешно  Hug
Вече се здрачаваше и минавайки покрай една пейка в Борисовата градина видяхме голяма кутия FILA оставена на пейката. Огледахме се нямаше живо пиле . Аз естествено първо си помислих, че е бомба, но мъж ми понеже е много смел реши да провери какво има в кутията. Не ме питайте какво имаше, защото не е за разправяне   Joy Изведнъж до нас спря мъж на около 30 -35 години с ролери и ни попита:
- Нещо да сте оставили тук ?
Аз му отговорих, че при създалата се ситуация няма какво да се оплаква - кутия на пейка, няма никой, тъмно е ................. не мисля, че сме направили нещо противозаконно. Освен това първата ми мисъл беше за нещо нередно и наистина си помислих да извикаме някой полицай /добре че не извикахме  Joy/
Той обаче видимо ядосан започна да се кара и да си бае неговото и как миналата седмица така му откраднали телефоните и разни други неща. На мен ми стана смешно и му пожелах пак така да си ги остави на някоя пейка и да си мисли, че всички са мили и добри и никой няма да пипне това, което е оставил. Дълго след това се смяхме с мъжа ми на случката  Grinning

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Веднага поглеждам......ако има документи , много пари или нещо ценно, бих я занесла в полицията......ако не- или бих си я взела, или бих я хвърлила в кофата.......

# 2
  • Мнения: 5 790
Кажи какво имаше в кутията?  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Кажи какво имаше в кутията?  Laughing

Срам ме е  Embarassed

# 4
  • Мнения: 5 790

Хайде де, ще умра от любопитство...  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Само да добавя, че на няколко пъти ми се е случвало да намирам и връщам много важни документи, а хората са били невероятно щастливи и благодарни, но ако ги бях подминала това нямаше да е възможно !

Моля ако някой иска да разбере какво е имало в кутията да ми пише на лични. Не мога да си позволя да го изтипосам във форума !

# 6
  • Мнения: 1 150
Не съм сигурна, че ще я видя, голяма блейка съм  Mr. Green
Може би, няма да й обърна внимание  newsm78

Обаче ме яде любопитство, какво е имало в нея  Blush

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще подмина. Не искам да рискувам - не говоря за бомба, ами за нещо гадно, например.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Е, добре де, в крайна сметка какво е имало в тази кутия??? Ужасно съм любопитна, така че ще те питам на лични.  Mr. Green и ако ми позволиш, аз ще го напиша в темата.

А иначе съм гнуслива и не бих отворила кутията  Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Подчертах, че не ми се иска да го пиша във форума, но който му се иска да разбере ще му пиша на лични !

# 10
  • Мнения: 7 186
Ще подмина. Не искам да рискувам - не говоря за бомба, ами за нещо гадно, например.


И аз така. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 577
И на мен моля инфо за кутията.  Blush

# 12
  • Мнения: 805
Аз ще ровя в кутията.

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Подчертах, че не ми се иска да го пиша във форума, но който му се иска да разбере ще му пиша на лични !
Нормално е, че след като пускаш такава тема, всеки ще иска да разбере какво е имало в кутията.Тук сме виждали какво ли не!Хайде се престраши и го напиши!Без това с изпращането на ЛС има проблем, ще биеш рекорда по получаване и по изпращане!

# 14
  • Мнения: 6 167
аз много не разбирам за какво е темата, какво е намерено

но ако става въпрос за кутия от обувки..
като дете намерих по същия начин кутия с чисто нови сандали мъжки
занесох ги вкъщи , но не помня съдбата им.
май никой не ги е носил

а иначе сега, едва ли ще се позаинтересувам какво има в кутията, ще отмина.

Общи условия

Активация на акаунт