За предпочитане ли е епидуралната упойка?

  • 4 280
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 384
Да си призная,мен от упойката май ме беше страх колкото и от раждането! Mr. GreenЕ,няма страшно,дори не се усеща.Както ти каза една мама-избери си кадърни лекари и превърни раждането си в едно прекрасно изживяване.Успех!

# 61
  • София
  • Мнения: 508
От третия до седмия сантиметър бях с епидурална и после си родих на живо, защото решиха, че спирала хода на раждането! Разликата беше огромна!!!

# 62
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Преди 17 дни родих момиче с епидурална упойка.Докато ме шиеха, се хвалих на таткото, че се чувствам много добре и вече съм готова да си родим и момченце!
    Супер е да раждаш с упойка!!!!!
Успех на всички бъдещи майки Party

# 63
  • Мнения: 292
Твърдо ДА!

# 64
  • Мнения: 2 952
    Никакъв  форцепс,  разкъсвания - не (това не зависи от упойката....с упойка поне не боли Simple Smile) , никакво главоболие, ускоряването също  няма връзка с упойката , например - пукане на води ....или има нужда, или няма , упойката си е упойка.А...да не забравя....болки в кръста нямах  също , някои имат за известно време , но отминава......То неможе всичко да е 100% супер .....все си има малки неудобства....раждане е .....ако не са болки в кръста , ще е друго ....раждане си е ......но поне е  лекият   вариант. Peace

  Kaleia , честито бебче , да е жива и здрава!

# 65
  • Мнения: 577
аз съм много против тази упойка аз раждах без и съм много доволна.Моята приятелка до ден днешен усеща болка на мястото на бодване на иглата

Общи условия

Активация на акаунт