С какво се занимават децата ви докато чистите?

  • 1 684
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
"Помага" ми ...върви след мен, опитва се да ми изземе функциите и крещи :"чисти-чистииииииииии" Crazy

# 16
  • Мнения: 271
Обикновено цапа, докато аз чистя.

# 17
  • Мнения: 824
Докато чистя те си подреждат играчките в тяхната стая и последно минавам с прахосмукачката там.Но ако се забавя ,малкия започва да отваря вратата и да проверява докъде съм стигнала Mr. Green,аз започвам да викам да не излиза,че ще се подхлъзне и така.............

# 18
  • София
  • Мнения: 3 058
От прахосмукачката го е страх напоследък, затова стои върху дивани, столове, маси, но спра ли я хуква, знае в каква последователност чистя и е една крачка преди мен -първо прахосмукачка, после прах по мебелите (тича да вади парцалите за прах), после подове - грабнал е парцала за под, докато пера парцалите за прах, после мием огледалата - тича да вади препарата за стъкла и вика ТССС пред огледалото в антрето, после поливаме цетята - приготвил си е лейката и т.н. Накрая за финал аз си правя кафе, а той хваща някоя филия хляб или бисквити и хубаво натрошава по пода Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 858
Ами ние чистим заедно. Когато беше бебе единия от нас двамата с мъжа ми излиза с него а другия чисти. Редувахме се.

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Опитва се да настъпи мопа докато мия, или да ми го вземе от ръцете, или бърка в кофата с препарата. 

# 21
  • Мнения: 8
Разхвърля там където съм изчистила така, че на финала или си отнася наказание или къщата не е чиста и играем на вън!!!!

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
заедно сме в 4истенето по-бавно става, но добре се справя!

# 23
  • Мнения: 1 983
ами напоследък чистя докато я няма или я оставям на бабите или татко й, дори току-що приключих с чистенето, че утре си я прибираме Peace

# 24
  • Мнения: 214
Аз не обичам да ми се мотаят в краката, когато чистя и ги гоня навън.
Чистя сама - бързо, лесно, ефикасно! newsm79 newsm28 clean

# 25
  • Мнения: 1 403
 Сипвам и вода обикновенно и да сипва и разлива по децките 4инийки. Най много с това стои. А, аз през тва време  newsm79 wash 1ironing

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
когато чистя гледам да хвана баща й в почивка или след работа и ги изпращам навън-едва тогава започвам да чистя и то бързоооо Mr. Green

# 27
  • Мнения: 781
Ако аз чистя баща й я занимава или обратно. Ако  е в командировка - слагам я в кошарата да гледа.

# 28
  • Мнения: 1 564
Големия си играе или гледа ТВ,а малкия си играе в кошарата.(иначе много ми се пречка)

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Обикновенно виси върху прахосмукачката, пречи ми, ама няма друг начин.
Докато мия, на дребната връчвам също парцал и се опитвам да я убедя, че ми помага, като чисти и тя  Mr. Green Невинаги се получава обаче.
Докато мия чинии си играе в кухнята около мен или гледа филмчета /макар и за кратко/.

Общи условия

Активация на акаунт