Koй актьор беше детското ви въжделение?

  • 14 410
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 212
Ръсти от "Пътеводна светлина".Даваха този сериал по Канал 1 преди много,много години.Младите надали помнят....

 doh doh doh

Леле, къде ме върна, ама не мога да си го спомня този Ръсти...Помня обаче, че имаше един Джошуа... и май толкова  ooooh!

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
МмммРрррр...Аксел Роуз  Wink

# 47
  • Мнения: 639
Патрик Суейзи след като гледах "Мръсни танци"
Никълъс Кейдж и сега ми е любим,въпреки, че не мога да кажа,че е красив,

# 48
  • София
  • Мнения: 1 481

и тези всичките :

# 49
  • Мнения: 2 784
Ръсти от "Пътеводна светлина".Даваха този сериал по Канал 1 преди много,много години.Младите надали помнят....

 doh doh doh

Леле, къде ме върна, ама не мога да си го спомня този Ръсти...Помня обаче, че имаше един Джошуа... и май толкова  ooooh!
Ръсти беше полицая, а Джош пилота, дето умираше от рак. Много хубав беше тоя Джош и аз го помня... Heart Eyes
Май че първата ми любов беше актьора, дето играеше Евън от "Седморката на Блейк". По късна любов ми беше Брус Уилис, а в последния клас на гимназията харесвах Брад Пит и Антонио Бандерас.... И Още харесвам последния... Heart Eyes Wink

# 50
  • Мнения: 805
Terrell Anthony играе Ръсти в The Guiding Light. А Робърт Нюман е Джош. От 52 ли е този сериал ?  Shocked

# 51
  • Мнения: 1 629
Принцът от Бенджи, Закс и Звездният принц го играеше Кристофър Бъртън.

# 52
  • Мнения: 2 897
Като дете бях влюбена в актьора,който играеше в българския филм 'Рицарят на бялата дама'(във филма беше ученик 12-13 годишен май)-героят се казваше Валери и беше шахматист-много го обичах този филм Heart Eyes
После в пубертета си падах по доктор Рос от спешното,но като се замисля и сега още си го харесвам Джордж Клуни Grinning

# 53
  • Мнения: 6 417
Като дете бях влюбена в актьора,който играеше в българския филм 'Рицарят на бялата дама'(във филма беше ученик 12-13 годишен май)-героят се казваше Валери и беше шахматист-много го обичах този филм Heart Eyes
После в пубертета си падах по доктор Рос от спешното,но като се замисля и сега още си го харесвам Джордж Клуни Grinning
Това е Тодор Трънкаров и стана пианист май newsm78

# 54
  • Мнения: 50
Силвестър Сталоун и отец Ередия/Ян Енглерт/ от филма Осъдени души...

# 55
  • София
  • Мнения: 6 743
Като дете,много харесвах актьора ,който играеше Принц Юби във филма "Бенжи,Закс и Звездният принц".Не му знам истинското име,вече голям,съм го гледала да играе като  гаджето на Фииби в "Приятели" - голям ми е сладур Wink
Друг любимец ми беше,мом4ето в ролята на Реми от филма"Без дом",ако изобщо някой от вас си спомня този филм.....
Oooo,да, помня ги тези филми.И на мен ми баха любими също.
А "Седморката на Блейк" доста често я разигравахме в двора на баба ми с приятелки и все се карахме коя да бъде Джена  Joy

# 56
  • Мнения: 2 952
Бенджи , Закс и Звездният принц  ------уау...принца беше моЙта гУляма лЬО боФ hahaha Joy

# 57
  • Мнения: 2 353
  Ние пък искахме да сме Блейк.

# 58
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз само ще повторя някои от имената Simple Smile
Жерар Филип - била съм бая фърфаляк, като гледах  Фанфан Лалето и баща ми после ми все ме наричаше Фанфанчето Simple Smile И много се надувах, че жена му на Женкар Филип /това бе друга измишльотина на баща ми/ се казва Ан Simple Smile

После в гимназията вече, разбира се Депеш Мод и нощем тихо въздишах и по Брайън Адамс Simple Smile

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Майкъл Медсън.
И все още е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт