изправяне на коса

  • 4 850
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
здравейте, искам да питам как си изправяте косата
много искам да мога да си я изправям със сешоар,така както в салона,но немога.кажете ми как се прави и ползвате ли някякав продукт за изправяне преди сешоара

# 1
  • Мнения: 5 313
Най-често ходя на фризьор да ми изправя косата.В къщи си я изправям с преса,но не е толкова сполучливо.

# 2
  • Мнения: 4 473
Изправям си косата на всеки 3 дни (на толкова я мия) от година насам сама в къщи. Ползвам кристали за коса на Биофарма (пробвах гела за изправяне на Лакме, но не ми хареса), кръгла четка и сешоар. Свиква се и не е толкова трудно. Разбира се, не е същото като да го направи фризьор, но бива Wink.

# 3
  • Мнения: 946
Когато не ми я изправя фризьорката го правя с преса със сешоар рядко,защото немога да се справя добре иначе трябва да имаш и четка с дупчици за да може полесно да минава въздуха  Naughty

# 4
  • Мнения: 6 417
А защо трябва да се изправя? newsm78

# 5
  • Мнения: 6 164
Тя е права мойта, ама ако реша да я правя съвършено права, ползвам преса... Имам тънък косъм, след раждането имам вече 5 косъма - колко му е, работа за 5 минути! Laughing ........ Tired

# 6
  • Мнения: 1 341
А защо трябва да се изправя? newsm78
ами защото ми стои чуплива и не се харесвам или път крайчицата на косата ми стърчи и това също не ми харесва.
Изправям я със сешоар и после с преса. Хващам я на кукуриго с щипка и с голяма гръгла четка и сешоар я суша.
После отпускам от кукуригото влажна коса и суша нея. Като я изсуша пак я хващам на кукуриго и повтарям процедурата, но вече с пресата.

Искам да ви попитам нещо. Видях в техномаркета една четка сешоар. Едно време май имаше такава реклама. Четката се върти и от вътре изпуска топъл въздух. Някой ползвал ли е такава? Направи ми впечатление, че не е много мощна

И друго..... колко мощни са ви сешоарите?  Моя е 1200 вата, ама май е слаб?

# 7
  • Мнения: 4 473
А защо трябва да се изправя? newsm78

Искам да ви попитам нещо. Видях в техномаркета една четка сешоар. Едно време май имаше такава реклама. Четката се върти и от вътре изпуска топъл въздух. Някой ползвал ли е такава? Направи ми впечатление, че не е много мощна

И друго..... колко мощни са ви сешоарите?  Моя е 1200 вата, ама май е слаб?


И аз се бях замислила за този сешоар - четка, но ме разубедиха. Казват, че горял косата повече и от преса Confused.
А иначе моят сешоар е 1600 вата, на Филипс. Като се изправям го държа плътно по четката и съответно прегрява и релето изключва, та ми се налага да изчаквам по минутка да се охлади и продължавам. Като цяло съм доволна.

# 8
  • Мнения: 86
ami tazi 4etka,koqto prili4a na presa?nqkoi probval li e?ima li efekt

# 9
  • Мнения: 6 164
На Avon четката ли имаш предвид? ... Взех си я - голям боклук. Stop

# 10
  • Мнения: 86
da tazi na avon
ama ne stava li kato s presata?

# 11
  • Мнения: 6 164
Нищо общо Tired

То ако ставаше така, нямаше във всички фризиорски салони да използват кръгла четка и сешоар! Peace

# 12
  • Мнения: 7 186
Аз си я изправям с обла четка и сешоар. Е, не става като в салон, сам човек не може да постигне такъв ефект, но пък резултатът е задоволителен.
За изправяне съм доволна от гела на Лакме. Скоро си взех и на Сери, но не ми харесва.
За изсушаването е много важно косата да не е съвсем мокра, а леко влажна към суха. Предварително е хубаво да се сложат и кристали, за да не се изтощава косъма. Трябва да се изсуши много добре всеки кичур, за да стои права след това. Аз лично суша кичур по кичур с четката, като я изсуша цялата дръпвам с четката, където има още нужда и накрая се навеждам надолу и изсушавам с пръсти, за да има обем.

# 13
  • Мнения: 1 063
С четка, сешоар и един продукт от професионалната серия на Лореал, специално за изправяне на коса Liss control +. Икономичен, но като цена май беше 20 лв., вече не помня.

# 14
  • Мнения: 1 341
На Avon четката ли имаш предвид? ... Взех си я - голям боклук. Stop
абсолютно

Иначе за сешоара се замислям много  дали да не си купя по-мощен. Ще изправя по-добре и по-продължително,но не знам дали няма да си прецакам косата. Макар, че с тази преса на всеки три дни,то си е  също изтощаване.
В интересна истината не съм използвала изправящи продукти. Трябва да си купя този на Лореал  (фен съм на тази козметика).

Общи условия

Активация на акаунт