Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

взимате за раждане след секцио.има ли хапчета които може да се пият по време на кърмене ?
Цитирай

София

Презерватив  Peace
Цитирай

Противозачатъчните са противопоказни.
Цитирай

София, Младост 1

Да. По време на кърмене не може противозачатъчни. За спирала се чака о/о 6 месеца след раждане, така че остава само презерватива Tired
Цитирай

Да. По време на кърмене не може противозачатъчни. За спирала се чака о/о 6 месеца след раждане, така че остава само презерватива Tired

6 месеца ли се 4ака за спирала  newsm78,аз си сложих ве4е,а минаха 3 месеца от раждането,даже лекарката която ми наблюдава бремеността ми каза парвия пат като ми дойде да отида да ми сложи спирала!Та при нас ве4е няма пазене  Laughing!!!
Цитирай

стара загора

Никакви вярвам на съпруга си.До сега сме нямали проблеми. Peace
Цитирай

Sofia

6 месеца ли се 4ака за спирала  newsm78,аз си сложих ве4е,а минаха 3 месеца от раждането,даже лекарката която ми наблюдава бремеността ми каза парвия пат като ми дойде да отида да ми сложи спирала!Та при нас ве4е няма пазене  Laughing!!!

Като започне да ти идва редовно, може. Особено ако матката се е възстановила бързо.  Peace
Цитирай

в гората

Никакви вярвам на съпруга си.До сега сме нямали проблеми. Peace

Aз с тази вяра забременях 35 Peace
Цитирай

В света на мечтите

Peace
Цитирай

А вагинали таблетки може ли да се ползват - овули?Слагат се 10 мин преди секс и така предпазват от забременяване! Smile
Цитирай

Свиленград

Аз 6 месеца след като родих започнах да пия Фемоден,но ми го предписа моя гинеколог. Мисля,че е най-добре да се посъветваш с лекаря си.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.