Purete thermale- Vichy

  • 848
  • 5
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ползвали ли сте синия почистващ гел за лице за смесена кожа на Виши.Доволни ли сте?А някой има ли отзиви за почистващата пяна Олиго25?

# 1
  • Мнения: 240
Пяната не е лоша, но предпочитам на Лореал

# 2
  • Мнения: 3 338
Ползвали ли сте синия почистващ гел за лице за смесена кожа на Виши.Доволни ли сте?А някой има ли отзиви за почистващата пяна Олиго25?

Да. Да. Да.
И на трите въпроса Joy

Да, използвала съм този гел.
Да, харесва ми и се отразява добре на кожата ми. Използвам го за почистване на лицето сутрин.
И, да - имам отзиви за почистващата пяна. Страхотна е. Много по-добра/поне според мен/ от тези на L'oreal и Galenic. Използвам я вечер - за почистване на лицето от грима.

# 3
  • Мнения: 5 539
Oligo25 - пяната е страхотна! Почиства всичко, дори я ползвам за махане на грима, а същевременно не изсушава много кожата. Прави кожата по-свежа.Много е икономична, вече я ползвам няколко месеца ежедневно, а съм до половината.
Мисля да си я купя пак, макар че никога не повтарям козметика. Също така съм решила да си взема и 1 от кремовете от същата олиго-серия.
Порпуснах да кажа, че съм с нормална кожа

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,благодаря за отговорите.Фармацевтката ми каза,че пяната е по-лека и по-подходяща за зимата,така,че смятам да си я купя по-нататък,може би с някой крем от същата серия.

# 5
  • Мнения: 1 986
Момичета,благодаря за отговорите.Фармацевтката ми каза,че пяната е по-лека и по-подходяща за зимата,така,че смятам да си я купя по-нататък,може би с някой крем от същата серия.

И аз си взех въпросната пяна-супер е Peace-като си вземеш кремче,пусни инфо Wink

Общи условия

Активация на акаунт