Перли вместо джипове?

  • 659
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 447
http://www.monitor.bg/opinions/article?sid=&aid=94283&cid=50&eid=831 - мноооого интересна идея!  newsm10 smile3501

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 08:52 от Как`Сийка

# 1
  • Мнения: 3 405
Мда, интересна е, ама мутреските как ще се показват тогава? Трябва пеша да ходят Joy Или шофьорче да им наемат.
А с джип се мислят за независими ( не че от тях нещо зависи Mr. Green), а и грандоманията си казва думата. Джипа е голямо нещо, а брилянта -  доста по-дребен, нищо, че е по-скъп даже.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Интересна идея.Цената дали е една и съща  Thinking
Оправи си заглавието Peace

# 3
  • Мнения: 920
Приветствам идеята. Същото се отнася и за татковите синчета, които в комплект с книжката, а някои и преди това, получават свръхмощни коли.
Но Анджелина е права, джипът се вижда от км, а брилянтът е малък, пък и не всеки може да оцени стойността му.
Щях да добавя, че брилянти не може да носиш навсякъде, но се замислих, че за мутресите и фолкзвездите това не би било проблем.

# 4
  • Мнения: 25 447

Благодаря!   bouquet
Уж огледах предварително, ама...  Embarassed

# 5
  • Мнения: 5 370

Благодаря!   bouquet
Уж огледах предварително, ама...  Embarassed
Ама не е Сместо, а Вместо. Бутнала си съседна буква

# 6
  • Мнения: 25 447
Оправих го!
Само аз ли виждам "вместо"???  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 405
Вижда се какче  Heart Eyes вече е добре.
То да не е джип Wink

# 8
  • Мнения: 5 370
Аз бих включила и друго към горенаписаното. На мутреските да дават книжката по-трудно, отколкото на нормалните шофьорки....ма нЕма да стане, щото кой знае колко цакат в зелено и пембено издържащите ги. ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 405
То затова стават инциденти, някои хора не ходят на шофьорски курсове, а както казваш си плащат.
А и тези с джиповете не забелязват другите участници в движението.
Ами те са в джип или в лъскава кола, другите не съществуват.
Няма мигачи за тях, няма червен светофар, няма пешеходци, няма правила...

# 10
  • Мнения: 282
Добра е идеята,но няма да стане  Tired

# 11
  • Мнения: 6 206
Дрън, дрън, та пляс...
Виновни му жените с хубави коли. Мен пък най ме е страх от яка селска лелка на 30-40-годишен москвич. Е, това е непредвидимо.
И мойта книжка може да се каже, че ми беше подарък, но си карам добре и внимателно и 8-ма година нямам инцидент, да чукам на дърво.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да не се стискат "бизнесмените", ами да им вземат на момичетата кола с шофьор. Пък перлите отделно.  Laughing

# 13
  • Мнения: 920
Да не се стискат "бизнесмените", ами да им вземат на момичетата кола с шофьор. Пък перлите отделно.  Laughing


Не е там проблемът. 1 шофьор въобще не струва скъпо. Но къде е фатката - да поставиш дългите си нокти, лакирани в яркочервено и фини пръстчета с безброй пръстени на волана, да развееш дълга грива и да гледаш всички отгоре. А иначе кво - да се свиеш като мишка на задната седалка, както правят  някои хора с по-различни ценности.

# 14
  • Мнения: 3 575
Обикновено жените, дори и мутреските карат доста по-внимателно.
Катастрофите се предизвикват от гъзета, които си мислят, че пътя е техен и могат да карат с 240 в насрещното или да изпреварат без никаква видимост, щото видиш ли колата им е супер мощна.
Или от смотаните провинциални шофьори, които извън свойто село не са излизали и като видят голям път карат в средата с 40, а решиш ли да ги изпревариш дават газ.
А любими са ми /и най-опасни/ точно когато решиш да изпреварваш и вече си се изнесъл и си се засилил, колата пред теб и тя да се изнесе в последния момент........ колко пъти ни се е случвало и как изтръпвам......

Сега като пътувахме до морето се нагледах на какви ли не случаи......

Общи условия

Активация на акаунт