Имате ли приятели от детинство, с които още поддържате връзка?

  • 2 480
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 491
Чак от детството - не. Най-дългогодишни са ми 2-3 приятелства от гимназията, сред тях Анда.  Hug Надявам се въпреки разстоянията и децата ни да се обичат, и мисля, че шансовете за това са реални. Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Не.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,имам!  Grinning
С Боряна сме заедно от първа група в детската градина,после на един чин в 1 клас,раздяла имаше в различните гимназии след 7 клас(но след училище пак бяхме заедно)и 2 години без да се виждаме,заради един простак...и оттогава пак неразделни!
С Ива от първи клас!
Общо взето трите сме заедно и си пасваме (не може без минимални плювания  Mr. Green и неразбирателства)!

Чакам ги да дойдат на рожден ден на сина ми и съм щастлива,че споделям най-съкровените си празници с тях!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 164
Имам само една такава и макар да се виждаме изключително рядко, знам че е добра приятелка и мога да разчитам на нея Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 3 392
Приятелите ми са от детинство. Не говоря, че се виждаме веднъж годишно- а за нормален приятелски кръг, определено е изключение, но съм щастлива с такива приятели. Имам, разбира се и други, впоследствие.

# 35
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Да, имам. Учихме заедно 11 години ( майките ни също са били съученички), седем години по-късни ми стана кума. За събаление през последните години се виждаме рядко заради разстоянието, обаче все така се обичаме и държим една на друга!

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам 2 приятелки едва ли не от бебешката възраст. Не се виждаме и чуваме често- животът ни отвя в различни посоки, но се чувстваме много близки.

# 37
  • Мнения: 2 254
имам си една от първи клас се познаваме.попиля ни живота,но успяваме да поддържаме връзка.даже ще ми гостува за коледа-йеййй newsm68 newsm44

# 38
  • Мнения: 1 416
Да...
Имам приятел, с когото сме близки от първи клас досега. Щастлива съм от това познанство, става все по-интерсено и силно с годините.
Благодаря ти, Йосиф!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 17:20 от Лора

# 39
  • Мнения: 2 220
Поддържам връзка с много от приятелите ми от детството (по-точно от тийнейджърските години). Но не ни свързва онова лудо приятелство, за съжаление...

# 40
  • София
  • Мнения: 1 941
Имам тамън трички Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 191
Да имам-2 и точно днес се видях с една от тях-тя е в Израел от години.Не бяхме се виждали много време,а срещата ни я организира другата ни приятелка която е в Сливен-с нея се чуваме по скайпа.Беше много мило, защото най хубавите ни години и спомени са заедно. newsm10

# 42
  • Мнения: 3 042
Не нямам  Sad

# 43
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Имам да,заедно сме от първи клас.Бяхме неразделни до завършване на средното си образование.После учихме в различни градове и се виждахме се през ваканциите.Никога не сме прекъсвали връзката си през всичките тези години.Откакто замина за САЩ и се омъжи там се виждаме по-рядко,иначе редовно си пишем.Таничка,обичам те много,мила! newsm51

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да, имам, и ако не живеехме надалече, бихме се виждали често Party

Общи условия

Активация на акаунт