Какво правите със старите вестници?

  • 4 955
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 647
Хвърлям всичко, което е ненужно, дори вече и любимите ми списания.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 603
                     Паля си камината ,даже и не стигат

# 47
  • Мнения: 1 353
Събирам, събирам и след това ги изхвърлям.

# 48
  • Мнения: 2 825
Вестниците ги изхвърлям, списанията ги трупам и като се съберат доста - изхвърлям най- старите.

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък знам, че във вестникарското мастило се съдържало олово и не загъвам никаква храна, и не давам да се пипат от детето никакви вестници за сега

# 50
  • София
  • Мнения: 3 390
Предавам ги на вторични суровини, когато успея да ги опазя свекъра да не ги занесе на село /като че ли там е склад за непотребни вещи/

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Събирам ги в голям кашон, после ги подарявам на клошарите, които ги предават на вторични суровини. Много екологична и бая мързелива съм Laughing

# 52
  • Мнения: 8 917
Вкъщи почти всеки ден се купува вестник и те се трупат къде ли не.Отделно са списанията,но те не са ми проблем,за тях се намира място.Единственото,което мога да направя с вестниците е да ги изхвърля,аз така и правя периодично,но ми хрумна,че някой може да има по-разумно решение от моето. newsm78

Всичко изхвърлям.

# 53
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Палим си камината с тях,че и съседите ни дават техните Crazy

# 54
  • Мнения: 3 929
Събираме ги и ги пращаме на баба на село да си пали печката.

# 55
  • Мнения: 337
Ние не купуваме вестници - само 7 дни спорт, но аз го прибирамв чували и до кофата. Има нуждаещи се, пък на нас (особено на мен Grinning ) не ни трябват

# 56
  • Мнения: 2 677
Имаме си камина.  Peace

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Отиват в моята приятелка за камината или ги давам на хлапетата да ги продават за хартия Peace.

# 58
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Паля си камината с тях, други приложения не намирам.

# 59
  • Мнения: 5 362
Баба ми се топли на дърва и й ги носим на нея.

Общи условия

Активация на акаунт