Как преценявате нивото на пишещите във форума?

  • 4 102
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14 486
не мисля че всички влизат тук за да обсъждат кои какъв бил и колко тъп бил ,а сме тук да си помагаме и да си обменяме информация.Кои с каквото може да бъде полезен за другия ,както и за развлечение и забава.Ако някой не ви харесва здраве да е!


newsm10 не мисля че е моя работа или че ще имам полза от това да отсъждам кой над средното, кой под средно ниво и т.н.

# 76
  • Мнения: 4 806
гласувах с
"Не мога да преценя"

И е истина.
И не вярвам, че може да има обобщена оценка.
Колкото потребители, толкова индивидуалности.
А интелигентността е твърде разтегливо понятие - често бъркано с начетеност, образованост, грамотност.
В същността си е нещо съвсем различно.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Средно /какво друго/ колкото високи толкова и ниски. Също си мисля, че Клюкарника /понеже тук е пусната анкетата/ не е мерило.

# 78
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В сравнение с други форуми, оценявам нивото на пишещите в този като високо

# 79
  • Мнения: 27 524
Блонди, а ти какво мислиш?

Гласувах с ниско. Понеже в съотношението ниско:високо, първото има превес.

Това, разбира се, нищо не означава и не разбирам защо някои приемат въпроса прекалено сериозно  Mr. Green

Смятам, че за да киснем редовно тук, на всяка от нас нещо й липсва и си го намираме и компенсираме по този начин. Нека това не се приема пак като нещо отрицателно, това е хубаво - под "нещо" визирам информация, убиване на свободно време, закачки, заяждане, общество...

# 80
  • Мнения: 1 006

А интелигентността е твърде разтегливо понятие - често бъркано с начетеност, образованост, грамотност.
В същността си е нещо съвсем различно.


На същото мнение съм.

В отговор на мненията, че Клюкарника не е мерило за нивото на форума ни бихте ли ми казали кой или кои подфоруми са мерилото? Не подценявам нито един подфорум, напротив...но не приемам, че в Клюкарника СМЕ се събрали вятърничави и некачествени хора и дърпаме нивото на форума надолу или че този подфорум не допринася за целия облик на форума.И тук, както и във всеки подфорум има стойностни теми и хора, тук е предимно и здравата веселба.Във всички подфоруми има неадекватщини и плява, но не смятам, че Клюкарника е такъв като цяло и не е никакво мерило.Не смятам, че е основен критерий разбира се, но мисля, че и не трябва и да се изключва от колорита на форума.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 10:24 от SUNRISE кака SAKRI

# 81
  • Мнения: 27 524
В отговор на мненията, че Клюкарника не е мерило за нивото на форума ни бихте ли ми казали кой или кои подфоруми са мерилото? Не подценявам нито един подфорум, напротив...но не приемам, че в Клюкарника СМЕ се събрали вятърничави и некачествени хора и дърпаме нивото на форума надолу или че този подфорум не допринася за целия облик на форума.И тук, както и във всеки подфорум има стойностни теми и хора, тук е предимно и здравата веселба.Във всички подфоруми има неадекватщини и плява, но не смятам, че Клюкарника е такъв като цяло и не е никакво мерило.Не смятам, че е основен критерий разбира се, но мисля, че и не трябва и да се изключва от колорита на форума.

Много хубаво казано  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 2 381
Колебаех се между средно и високо, но гласувах за високо. Не съм прочела всички 5 стр. с отговори, дадени преди моя. Избрах високо, защото в началото най-много четях в "Проблемно забременяване и рискова бременност". Има момичета, които пишат там и са наистина много в час с нещата и могат да те насочат, да ти помогнат и подкрепят в труден момент. Има и такива, които прости си пишат и се изказват не особено компетентно, според мен. Иначе сега влизам в почти всички форуми и за забавление. Но, както са писали някои преди мен, тук май влизат доста по-интелигентни хора, отколкото в други форуми, в които съм влизала.

# 83
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пиша за форум Кърмене, готварския, .......много добре измислени форуми с информация безценна.............

# 84
  • Мнения: 1 006

Можех и НЕхубаво да го кажа, но се въздържах, защото не е в мой стил.Може и да изместя темата, но искам да ви кажа и друго.Вероятно не само аз се хващам за главата  ooooh! от някои теми в Дом и семейство, Нашите деца, Красива мама, Татковци и Клюкарника.Там чета основно май, въпреки, че не пиша навсякъде.В Кърмаческия нямам място  Mr. Green, в проблемните подфоруми понякога прелитам на диагонал, когато имам време.Навсякъде има всичко - наистина стойностни хора и теми, плява, празни приказки и т.н.Навсякъде можеш да намериш нещо полезно, да се възхитиш от нещо или от някого, да се възмутиш или отвратиш, също и да си кажеш :"Те от тая те...по-ненормална нЕма."Всеки подфорум си е сам за себе си ценен и не слагам никой от тях пред друг.Колкото и да не ме привлича някой подфорум не бих характеризирала форумките и писанията им в него като НЕмерило за каквото и да е.Щом са тук значи е важно за тях /нас/ , значи има защо, не са незабележими и не подлежат на пренебрежение от моя страна.

Отивам да си магеря ДДС-то, че този месец нещо УкЪснЕх. #Silly

# 85
  • Мнения: 22 764
Преценявам го като средно.  Peace И виртуалното - като реалното...  Wink
Peace

# 86
  • Мнения: 238
Гласувах средно.

Това е общата ми представа. Ама има няколко образа, заради които съм готова да изтърпя това средно ниво, защото мисля че ми дават нещо, от което имам нужда. Останалите не ми пречат. А и не изключвам огромната част да са недооценени от мен поради недобро познаване.



# 87
  • София
  • Мнения: 2 901
Мисля, че СРЕДНО е най-обективния отговор! Щом като трябва да гласуваме "като цяло", но едва ли дава отговор, какво е всъщност мнението на всеки. Много ясно, че има много интелигентни, много големи простаци и много съвсем нормални хора. Интелигентността не я измервам само в правописна култура. Ето моето по-конкретно виждане по въпроса (говоря за целия форум, не само за Клюкарника):

Хора с изключително ниско ниво - 5%
Хора с ниско ниво - 20%
Хора със средно ниво - 55%
Хора с високо ниво - 15%
Хора с исключително високо ниво - 5%

# 88
  • Мнения: 4 555
Не мога да гласувам, защото съм чела тук представители на всички групи, от най-ниско до най-високо.

Иначе не съм ни най-малко съгласна с изказаната няколко пъти позиция, че може човек да е интелигентен и да пише неграмотно. Вярно е, че няма пряка връзка между двете и че интелекта не е равнозначен на правопис, но косвена връзка между двете съвсем определено има.

# 89
  • Мнения: 2 716
Иначе не съм ни най-малко съгласна с изказаната няколко пъти позиция, че може човек да е интелигентен и да пише неграмотно. Вярно е, че няма пряка връзка между двете и че интелекта не е равнозначен на правопис, но косвена връзка между двете съвсем определено има.
#Cussing out Няма неграмотни интелектуалци  #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт