Хладилник BOSCH или LIEBHERR

  • 9 945
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 805
Искаме да си купим хладилник, знам че темата е коментирана, но може ли да си кажетне мнението за тези две марки и модели, на които сме се спряли. И също така тези които са пазарували в Експо2000 (до СофияЛанд) дали си заслужава от там да се купи ако е BOSCH.

LIEBHERR
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009618

BOSCH
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09022209

Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 955
Либхер! Купихме и фризер, отделно и хладилник без фризер от тази марка.
Имаме хладилник на ранчото, който е почти на 30-тина години, ако искате вярвайте, но работи безотказно.
Освен това на дизайн Либхер е много изчистен и семпъл. Хладилника е със стъклени поставки, засега не съм счупила нито една, въпреки, че съм саката в ръцете  Joy

# 2
  • Мнения: 631
Все тая е коя марка и двете са добър избор, само гледай да е с два компресора.

# 3
  • Мнения: 138
Точно този модел на LIEBHERR и ние сме харесали. Сега обмисляме дали да го купим. Четох много добри отзиви за тази марка.

# 4
  • Мнения: 3 164
Все тая е коя марка и двете са добър избор, само гледай да е с два компресора.

мда, това е истината Peace

# 5
  • Мнения: 1 805
Балгодаря за дадените мнения  Hug
За сега Либхер-а, май води по точки  Simple Smile

Все тая е коя марка и двете са добър избор, само гледай да е с два компресора.

Хм, това не го знаех, май обаче този модел е с 1 компресор, но не съм сигурна, никъде не мога да разбера с колко е, а в магазина не се сетихме да питаме, защото не знаехме.

Благодаря ви Hug

# 6
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Вкъщи сме с Горение - нямам забележки, но родителите ми си купиха Либхер - страшно са доволни.

# 7
  • Мнения: 547
Много се изписа по темата с хладилниците... Ние избрахме Либхер. Защото е правен в България и няма да има проблем с резервните части и защото има 3г. гаранция. Който и да изберете - късмет и да е винаги пълен! Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Наши приятели имат Либхер - като този, който си показала - много са доволни  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 377
Ние също си взехме Либхер, но доста по-малък модел. Доволна съм от него и най-много защото е супер тих - сложили сме го почти до стаята на беба / без врата е там / и се чува съвсем тихичко.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
За тези пари не мисля, че са с по 2 компресора, което пък си е доста важно.

# 11
  • Мнения: 213
глас за ЛИБХЕР и от мен

# 12
  • Мнения: 5 475
Либхер! Свеки го има и е доволна!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 805
С 1 компресор е.
Определено ще купим този модел  Simple Smile
Благодаря ви за мненията  Hug

Либхер са се специализирали в хладилна техника, казахами че са нещо като Мерцедес в този бранш  Simple Smile

# 14
Liebherr с 2 компресора е над 2000 лв. Вземи си хладилник с 2 компресора!

Общи условия

Активация на акаунт