А има ли геймъри тук и как се справят жените Ви?

  • 2 893
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?

# 1
  • Мнения: 29
Ами да ти кажа нем мисля, че това е проблем, но зависи доколко ви се отразява на взаимоотношенията. Например при нас ако аз седна да играя (много обичам да го правя) и жена ми не и хареса, тя си казва. Обикновено спирам да играя, когато не го направя след това има негативни последствия  Confused. Но все пак гледаме да си влизаме в положение. Важното е нещата да вървят. А ти не си ли се замисляла дали просто игрите заместват нещо, което може да липсва във взаимоотношенията ви (не е задължително) Най-добре е да седнете и да говорите за това. Аз донякъде реших проблема като сложих игра, която харесва на всички ни  smile3501, но от друга страна се породи проблем, който е все пак доста по-малък от първия  tv не можем да се вредим на РСто. Засега мислим по въпроса за второ РС но няма ресурси затова. Joy Joy Joy Надявам се да съм ти бил от полза. Успех 55

# 2
  • Мнения: 1 612
Ами то при нас е малко странно.
И аз бях геймър. Дажи се наложи да вземем 2-ро PC. Тогава нямахме проблеми, но осъзнах, че доста време губя с тези игри и престанах да играя. Игрите са като наркотик - трудно се отказва човек от тях.
Не мисля, че нещо ни липсва в отношенията - просто всеки си има свои хобита и се отдава на тях. Разбира се правим и много други работи заедно, но все пак понякога се дразня когато той играе много дълго.
Като гледам какви проблеми имат другите хора моят ми се струва смешен.
Просто исках да чуя и Вашата гледна точка.
Мерси!

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двамата обичаме да играем на компа. Но аз мога да си го позволя доста по-рядко, а той- всяка вечер и почивните дни. "Дудна" му, често и се скарваме Tired

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мъжката част на семейството ни обича да играе. И мъжът и момчетата. Понякога ги оставям, понякога мърморя зависи от настроението ми. Най-ме е яд, когато трябва да се свърши нещо, ама няма кой щот мъжО е много зает с играта си.

# 5
  • Мнения: 2 274
    Ние сме с 2 PC- та! Мъжете в къщи са луднали по една online игра и направо ме подлудяват  #Cussing out! По принцип нямам нищо против, ама събота и неделя когато можем да излезем някъде навън и да се забавляваме или пък трябва да се направи нещо, те двамата предпочитат да се зомбират пред компа! Най-гадното е, че аз немога да се вредя да си повършея из форума  Mr. Green! По принцип и аз много обичам да цъкам, особено Heroes, ама мъж ми нещо много глупости е качил на компа и сега няма място за нея! Предполагам, че го прави умишлено, щото като се прибере от работа неможе да ме вдигне, за да разцъква той  Joy! Сега идва и друг проблем - училището и незнам как ще се оправим с малкия, ама баща му да му мисли, като го зарибява по разни игрички... Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 29
 #Crazy benighted Не мога да проумея как няма да има място за Heroes. Това е най яката игра която знам. Не го е срам мъжа ти Wink Ти коя версия играеш?

# 7
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?

Угфффф Crossing Arms понякога ми идва  до гуша вече  от  тези  стрелби и гонитби ...
блякссс ... ако  някой  ден  дръпна шалтера  няма  да е  учудващо  Tired

# 8
  • Мнения: 2 274
#Crazy benighted Не мога да проумея как няма да има място за Heroes. Това е най яката игра която знам. Не го е срам мъжа ти Wink Ти коя версия играеш?
  Тройката съм я превъртала много пъти заедно със всички допълнения излезли през годините - много добра версия! Разнообразявах и с Диаболо 2! Четворката не ми хареса, но сега петтицата е жестока  Peace! Стигнах до втората кампания, влязох в болницата и като се прибрах, играта ми беше безследно изчезнала с изключение на сейвовете  Mr. Green! Трябва да го натисна моичкия пак да ми я инсталира, че за толкова кратко време нещо много мнения ми се натрупаха във форума  Joy!
  Като цяло в семейството се уважават най-много RPG-тата и стратегиите  Mr. Green!

# 9
Много се радвам, че нещата при нас се решиха много лесно. И двамата сме геймъри (и двамата напоследък все по-малко), но гледаме да качим игра, която да ни хареса и на двамата. Пресен пример е последния Tomb Raider - тя си управляваше кака Лара, аз се занимавах с битките, а двамата решавахме логическите задачи  Grinning . Иначе си имаме качени игри, които си ни харесват и на двамата - това е за случаите, в които единия от двамата го няма Wink .
По принцип преди играех и онлайн игри, обаче изискват прекалено много време и внимание, а мисля че жена ми е доста по важна от тях  Heart Eyes Joy

EDIT: Забравих, с жена ми играем и Hot Seat на HEROES 3. Признавам, че ако ме хване, ще бъде безмилостно клане  Mr. Green . Затова играем от един отбор.

# 10
  • Мнения: 9 990
 LaughingНека играе-не ми пречи.Даже напротив-така не ми се мота в краката LaughingМоят даже със слушалки играе, понякога по цели нощи.ама той по рпинцип си е нощтна птица.За мен добре дошло-тамън като се появи бебето-пак той ще храни нощем а аз ще си спя, както беше и с първото. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Мъжът ми се заиграва на разни игри  и като превърти някоя, му писва. Превъртя всичките NFS, Collin McRae и т.н... После започна да играе Call of duty и тъкмо си мислех, че скоро ще му писне, започна да я играе онлайн  в мрежа и сега няма ставане с часове... Обаче, пък това го успокоява и го разсейва от битовите проблеми и  ежедневието, така че не смятам да му отнемам това развлечение. До някъде го разбирам, защото и аз едно време много обичах да играя и го правех доста.. Може би и сега, ако имах време щях да "разцъквам" някоя игричка, но дори не мога да си помисля за такава краста...

# 12
  • Мнения: 2 274
LaughingНека играе-не ми пречи.Даже напротив-така не ми се мота в краката LaughingМоят даже със слушалки играе, понякога по цели нощи.ама той по рпинцип си е нощтна птица.За мен добре дошло-тамън като се появи бебето-пак той ще храни нощем а аз ще си спя, както беше и с първото. Laughing
   Хехехе! И ние с мъж ми точно това си говорехме вчера  Joy!

# 13
  • Мнения: 1 418
И аз съм зарибена отдавна с Heroes,ама приятелят ми казва,че ако знае как ще я изтрие.Добре,че не знае...

# 14
  • Мнения: 1 612
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.
А пък ние се бяхме запалили по Lineage II. Аз успях да спра, но той май не успява.  Grinning
Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!

# 15
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.

Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!


Нали  newsm10 smile3521

# 16
  • Мнения: 29
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.

Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!


Нали  newsm10 smile3521
Да, споко и дишай дълбоко  newsm10

# 17
  • Popovo
  • Мнения: 571
Играем само на Монополи заедно, от скоро я имаме и още не ми е омръзнала, а той си играе на ... newsm78 май ВОФ и е съкратеното, голям съм заплес забравих как се казва най-върлата ми съперница.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 221
Той не може да се докопа до компа от мен  Mr. Green
аз много играя  на игри.. сега пак много съм се запалила по NSF Underground 2 (знам, че е стара, но пък ми харесва); бях се запалила по Star Craft, Heroes, Caesar и още много ама не им знам имената

# 19
  • Мнения: 1 612
Хм, то май е заразна болест това!  Wink
А аз си мислех, че предимно "боледуват" мъжете от нея!  Grinning

# 20
  • Мнения: 29
Определено не е само мъжка мания smile3521 Иначе бях сложил една игра на компа CashFlow. Отначало бяхме много запалени по нея. Тя е нещо като монополи, но по-сложна. Сега сме запалени по една почти детска игра FeedingFrenzy. Иначе моите любими са Heroes3,4,5, Need For Speed 3,5 и Delta Force Land Warrior. Последната много рядко я играя

# 21
  • Мнения: 1 612
Болест, болест!  Laughing
Аз преди много играех на Хероса, но нещо изгубих желание.

# 22
  • Мнения: 8 917
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?
Има, има  smile3506 Понякога с мрънкане, друг път - с прелъстяване Heart Eyes, а понякога и - като сенда аз пред компа и той няма друг вариант Mr. Green

# 23
  • Мнения: 575
Чета си аз и търся отговор на венич въпрос "как да разкарам мъжа си от компа", е не намерих отговор.
Да ви се оплача: то не беше DOOM 3,4,5, или там която е последната версия, то не беше Comandos , и какво ли не още, дори моя Heroes нападна. Остава да ми посегне и на The Sims  и вече не знам .... Хубавото е, че тези игри все пак имат край. Новата мода (нова нова от година и кусур) е Hattrick Manager. Онлайн футболен мениджър. Не знам , кой я е измислил, ама какви лоши неща му мисля.... Не мога да разбера кое е толкова зарибяващо, че чак написа програма да си менажира отбора по лесно. Е това е извратено! Карам го да наише някаф софтуер за нещо като видеобебефох  "нямам време" а за Hattrick-a има!
Моля ви кажете ми , как да разкарам мъжО от компа??? (като изключим сексулания метод, че сега съм му сърдита Simple Smile )

# 24
  • Мнения: 1 612
Ами честно не знам как!
Започваш да мрънкаш, да сумтиш и т.н. всякакви външни изрази на недоволство.

# 25
  • Мнения: 5 299
В нашето семейство, аз съм геймърката. Питай мъжо как се справя с мен. Crazy

# 26
  • Мнения: 565
Моят  и той е голям маниак на тема игри, но напоследък забелязвам подобрение. Последната му страст беше Битка.нет. Помърморих си аз  няколко дни и като видях 4е нищо не помага и аз станах биткаджийка.  Grinning И ние сме с 2 РС та така 4е си играехме заедно и после си обсъждахме играта. Супер беше, но аз трудно намирам време за такива удоволствия така или ина4е.

# 27
  • Мнения: 1 612
Моят  и той е голям маниак на тема игри, но напоследък забелязвам подобрение. Последната му страст беше Битка.нет. Помърморих си аз  няколко дни и като видях 4е нищо не помага и аз станах биткаджийка.  Grinning И ние сме с 2 РС та така 4е си играехме заедно и после си обсъждахме играта. Супер беше, но аз трудно намирам време за такива удоволствия така или ина4е.
И при нас по едно време ситуацията беше същата, но взе да ми писва, пък и доста друга работа си имам.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 718
Айде да запиша още един татко-геймър. Понякога играем заедно на Диабло... че да не ми е скучно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 294
Моя маймун е геймър.Дъщеря му се справи с този проблем когато се пръкна.  smile3504 smile3534
Преди това съм се успоккоявала с това че има и по-лошо, например това че еnewsm12 .....не е ГЕЙ мъъъъър

# 30
  • Мнения: 97
Уффф, ние сме вече с три компа в къщи по тия причини, като се замисля няма в тоалетната и на балкона

# 31
  • Мнения: 157
Моят любим,не прави нищо друго освен да играе WOW по цял ден и по цяла нощ(без да преувеличавам),което много ме вбесява.Отоколо 2 години не сме правили нищо заедно,да не говориме да излезем някъде.Само се караме заради тъпата игра,сега вече съм вдигнала ръце и чакам да се откаже сам,но това май няма да стане,или поне не скоро!

# 32
ААаааааа,, игрите вече ги превъртяхме. Сега на дневен ред са руските хакерски сайтове и търсене на инфо за нови технологии. Ама кат му връча картофите за белене на бюрото да видите!

# 33
  • Мнения: 84
Ами да запиша и нашия татко, абсолютен маниак... За него няма сън, ако има да играе ход (понеже последната страст е онлайн играта: Легенда за зеления дракон) се става и в 4 часа посреднощ. Много се борих с проблема и още търся начин да го накам да ограничи висенето пред компа, ама не става. Свекърва ми ме успокоява да съм се радвала че си седи до мен вкъщи, а не хойка по кръчми, ама как да обесня, че имам нужда от малко внимание?! Ако някой намери лек, моля да сподели!

# 34
  • Мнения: 1 416
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha

# 35
  • Popovo
  • Мнения: 571
Моят любим,не прави нищо друго освен да играе WOW по цял ден и по цяла нощ(без да преувеличавам),което много ме вбесява.Отоколо 2 години не сме правили нищо заедно,да не говориме да излезем някъде.Само се караме заради тъпата игра,сега вече съм вдигнала ръце и чакам да се откаже сам,но това май няма да стане,или поне не скоро!

Няма начин мъжете ни да не се познават  Mr. Green с тази игра.Направо ми е писнало от нея.

# 36
  • Мнения: 2 253
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace

# 37
  • Мнения: 2 274
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace
  А бе, вие само с едното гледане ли се определяте като анти-жени  newsm78? Ама недейте така! То в такъв случай излиза,че аз съм мъж в женски облик  Shocked, щото си цъкам здраво! И Diablo и Heroes, а в последно време взе да ми допада и MU Online, която моите мъже цъкат денонощно  ooooh!

# 38
  • Мнения: 902
Ох и аz съм геймър.. имало е моменти в които съмс е ядосвала на моя чЕ  виси на плейстейшъна и на ПЦто, но и аz самата играя с удоволствие,макар че при мене е когато имам жреме... но играем ли ве4ерно време двамата се zабравяме...

# 39
  • Мнения: 1 416
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace
Ура!!!  Grinning Много съвпадения при нас...  Hug
Честит рожден ден, Лора! Бъди щастлива, обичана и изненадвана!   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 416
А бе, вие само с едното гледане ли се определяте като анти-жени  newsm78? Ама недейте така! То в такъв случай излиза,че аз съм мъж в женски облик  Shocked, щото си цъкам здраво! И Diablo и Heroes, а в последно време взе да ми допада и MU Online, която моите мъже цъкат денонощно  ooooh!
То и аз си цъкам, особено "Диалбло", ама темата е за мъжете... Еднакво ми е приятно да играя и да гледам Георги да играе...  Peace

# 41
  • Мнения: 2 253
абе то за анти-жена само намеквам-лекооо така.
не ми се обяснява,че темата ще отиде.....на баня Embarassed
вече съм си подредила нещата-аз на комп.У форума,той плейстейшън-ФИФА  Peace

# 42
  • Мнения: 677
Аз съм на Нинтендо  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 1 612
И все пак си мисля, че това непрестанно висене на компютъра (дали от жената или мъжа) "ограбва" от времето за нормално общуване (което така или иначе е малко след като в повечето случаи и двамата партньори работят). Хората забравят как да разговарят.
Явно ще получа освиркания за това, но така си мисля аз.

# 44
  • Мнения: 2 677
И двамата обичаме да играем, ама аз съм направо патологичен случай.  Rolling Eyes Embarassed
Преди бяхме с два компютъра, но след като направихме ремонта и пренаредихме къщата, единият се оказа излишен...  Sad Сега вечерно време у дома е  newsm50.

# 45
  • Мнения: 87
моята мома не обича компа - реди пасианси само...така , че проблеми с кой да седне - нямаме Simple Smile
Имам един флайинг симулатор и ноу съ нервя , че не мога да го превъртя! #Crazyзомбясах вече

# 46
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз съм геймъра в нашето "семейство" Peace

# 47
  • Мнения: 1 212
Моят любим,не прави нищо друго освен да играе WOW по цял ден и по цяла нощ(без да преувеличавам),което много ме вбесява.Отоколо 2 години не сме правили нищо заедно,да не говориме да излезем някъде.Само се караме заради тъпата игра,сега вече съм вдигнала ръце и чакам да се откаже сам,но това май няма да стане,или поне не скоро!

WoW е добре позната у дома..... и ние  боледуваме от нея.... Mr. Green
Аз самата играех страстно около 1 година, където сварех ...по клубове, вкъщи  Crazy
Оздравях вече, но половинката продължава  Mr. Green

P.S. Дай да ги свържем тези "наште"...... може да са си полезни там в "unreal" - итито.....така или иначе през това време не са полезни за нас  Wink
koketka и ти....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт