За "виртуалните" приключения на партньорите

  • 3 954
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Неговия парашут ще му го затворя аз, ама чакам подходящия момент  Mr. Green #2gunfire. Току що се регистрирах и в другия - sladur.com, но със истинска снимка имена и прочие. Ще си направим сега една надпревара, па да видим кой крив, кой прав. Нека да му стане гадно (не ме ревнува хич Naughty)
И аз съм човек, може и срещичка да си спретна, пък нека ме боли!
Само така на тия гадни мъже - с техните камъни по техните глави!
Пух, че много поговорки знам  Mr. Green hahaha

Azzy , няколко броя снимки даже!!!

# 16
  • Мнения: 5 475
Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
Peace

# 17
  • Мнения: 20
Моят "съпруг" е фен на компютрите. Регистриран е в ЕЛМАЗ и редовно си влиза там. Заради него и аз си направих регистрация и си чатихме няколко пъти. Той и не подозираше, че си пише с мен. Исках да си чукнем среща, да се видим и др.такива. Той ми отказа.Обичал жена си-просто искал да се забавлява невинно.
Няколко месеца по-късно, пусто любопитство!, влезнах в пощата му и намерих един любовен разказ, който той си пази там повече от 2 години. Изпратен му е от едно моми4е в инвалидна количка от Павликени. Останах поразена. Спретнах му скандалче.
Сега му дадох "свободно"- да прави каквото си иска, да си троши главата! И без това ние само си съжителстваме. Измислихме най-новата форма на съжителство- "СЪКВАРТИРАНТИ С БРАК". Разбирайте го както искате.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
На моя му дай ДОТА да си играе и не го търси, ама то никога не се знае.
 

# 19
  • Мнения: 2 495
В такъв случай, аз съм голяма късметлийка-мъжа ми е на "вие" с компютрите, много е зле горкия...така че няма от какво да се страхувам Laughing
А това дали виртуално или реално е решил да флиртува си е негова работа...важното е да постави граници и да внимава да не го разбера, че... #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 3 404
Неговия парашут ще му го затворя аз, ама чакам подходящия момент  Mr. Green #2gunfire. Току що се регистрирах и в другия - sladur.com, но със истинска снимка имена и прочие. Ще си направим сега една надпревара, па да видим кой крив, кой прав. Нека да му стане гадно (не ме ревнува хич Naughty)
И аз съм човек, може и срещичка да си спретна, пък нека ме боли!
Само така на тия гадни мъже - с техните камъни по техните глави!
Пух, че много поговорки знам  Mr. Green hahaha

Azzy , няколко броя снимки даже!!!
Верно ли?? Писах, писах, най-накрая го изпратих и ми даде "невалидна сесия"- сега отначало-
Имаш моята подкрепа, разчитай на мен - то бива, бива, ама и снимки.. другите поне са по-дискретни- няма какво да се регистрираш, дай да ти изпратя някои приятели, да те вземат и да те върнат два-три пъти, къде с А-6, къде с С-класа, а аз ще му организирам една срещичка да идеш ти да пиете по кафе, да видиш как ще получи трайна дименция по отношение на виртуалната любов  #2gunfire
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 7 474
И моят е на Вие с компютъра, ама знае ли човек  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 125
Верно ли?? Писах, писах, най-накрая го изпратих и ми даде "невалидна сесия"- сега отначало-
Имаш моята подкрепа, разчитай на мен - то бива, бива, ама и снимки.. другите поне са по-дискретни- няма какво да се регистрираш, дай да ти изпратя някои приятели, да те вземат и да те върнат два-три пъти, къде с А-6, къде с С-класа, а аз ще му организирам една срещичка да идеш ти да пиете по кафе, да видиш как ще получи трайна дименция по отношение на виртуалната любов  #2gunfire
 Hug Hug Hug

Ха, аз сега от 15 започвам работа, която ще ме върне в пътя...т.е нови хора, основно мъже, разни партита и др. такива. Най-интересното е, че всичко от хистори-то на дом. комп е изтрито. Вероятно се забавлява от служебния. Постоя ерген 1 месец и пощуря (аз и детенце при свеки Crossing Arms).
Никой не знае от къде ще му дойде...при всичките му контакти в работата и следработно пиене на питиета с приятели от неговия форум, намери нашия човек да търси... и аз не знам какво в нета!
Ама няма да си оставя магарето в калта Naughty
Ако искаш мога да ти изпратя ника да погледнеш...на лични  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 3 404
Давай!

# 24
  • Мнения: 686
Надявам се да не му остава време да се застоява пред комппютъра за подобни "приключения"!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят до компа не припарва, сякаш ще го ухапе...Единствено по работа. Освен това е малко особен, трудно създава нови познанства и в началото изглежда като темерут даже...Иначе с приятелите ни е супер забавен. Та поради тези причини изключвам да се вихри виртуално  Wink

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мъжът ми е луд по компютри, но лудостта му се проявява само за игри, да влиза и да се захласва с жени, не вярвам, но пък знае ли човек. Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
моят използва компа само за игри и за работа! 100% съм сигурна!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според мен, когато човек си търси виртуални приключения, то определено има някакъв дефицит. Ако е заради това, че (като едно свикнало на бабино и мамино внимание момченце Rolling Eyes) не получава цялата любов и внимание на партньорката си (заради бебе, заради децата, заради работата й), може би нещата са поправими. Може би е временно увлечение и ще премине.
Но ако виртуалният сваляч дълбоко в себе си е неуверен в отношенията си с другия пол, работата става дебела. Да се прави на Зоро (анонимен мъжкар, супер сваляч и пр.  Laughing) из разни такива сайтове може да се превърне в зависимост. Все пак, той осъзнава,че в реалния живот никога няма да бъде Зоро, и ще се бори със зъби, нокти и най-вече с хитрост, да запази въображаемия си свят. Свят, в който може да си вее шпагата, без да се страхува нито от другите (по-лъскави и добре наточени) шпаги, нито от гнева на съпругата. Защото в неговата приказка Зоро така и не стига до сватба.


# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Моят до компа не припарва, сякаш ще го ухапе...Единствено по работа. Освен това е малко особен, трудно създава нови познанства и в началото изглежда като темерут даже...Иначе с приятелите ни е супер забавен. Та поради тези причини изключвам да се вихри виртуално  Wink


Все едно за моя мъж си писала Laughing Ако по някаква причина припари до комп-а, то е да свали снимките от апарта или за малка доза Diablo или подобна изврат.

Общи условия

Активация на акаунт