За Пухи

  • 2 913
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Темата е заключена, затова пиша тук!
 Не бих навлязла в личното пространство на никого, но тъй като се чувствам безсилна и достатъчно уплашена моля...и аз незнам за какво...за съвет или за помощ...незнам

  Снощи след като говорих с нея и написах няколко съобщения, на които тя не ми отговори. Днес, точно в 10 часа ми е изпратила едно доста притеснително съобщение, след което се скъсах да звъня и не вдига, включва ми се само гласова поща...А звънях поне 5 пъти...Какво да правя???

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Има ли начин администраторите да вземат някакви мерки чрез данните, с които разполагат за Пухи?
Не е коректно да се злоупотребява с публикувани данни при регистрацията, но в случая мисля, че се налага.

Няма ли начин чрез IP-адреса да се открият и други данни? Разбира се, администраторите да го направят.

# 2
  • Мнения: 2 849
 PraynigДано не направи някоя глупост . Praynig

# 3
  • Мнения: 4 726
Мисля,че нямат право на това....поне от това което писаха снощи...Аз дори не съм от нейния град мамка му...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Каси, пусни телефона й на ЛС на някоя от мамите в Русе - по него може да открият адреса й и някой да отиде до тях!
Мислех си, че са се пооправили нещата вчера...  Praynig

# 5
  • Мнения: 4 726
Чакайте малко,вдигна ми...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Вергилия тук ли е ?
Ако е тук, да отиде до доставчика и да обясни какъв е случая, нека помоли да и дадат адреса на пухи. И да отиде до там.
Не зная има ли близки хора момичето, но смятам за наложително също така ако има, някой от тях да бъде информиран за ставащото. Ние не можем да я опазим от самата нея, практически е невъзможно, а очевидно тя има нужда от помощ.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Каси, пусни телефона й на ЛС на някоя от мамите в Русе - по него може да открият адреса й и някой да отиде до тях!
Мислех си, че са се пооправили нещата вчера...  Praynig

Е, да, ама там е работата, че по gsm не могат да се открият данни за адрес и т.н.. По домашен телефон да, но по мобилен май не може.

# 8
  • Мнения: 4 726
Влизам в кю-то, ако някой иска и той да влезе да и пише

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На мястото на Пухи най-вероятно нямаше да ми се иска да виждам никого, да не говоря с когото и да е, да не се пише за мен и пр. Абе, да не ме закачат.
Не знам доколко е удачно да се продължава с темата, мислите ли, че така ще й помогнем?

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Какво става?Наред ли е всичко?Как е Пухи?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чакайте малко,вдигна ми...

Как е?!

Каси, пусни телефона й на ЛС на някоя от мамите в Русе - по него може да открият адреса й и някой да отиде до тях!
Мислех си, че са се пооправили нещата вчера...  Praynig

Е, да, ама там е работата, че по gsm не могат да се открият данни за адрес и т.н.. По домашен телефон да, но по мобилен май не може.

И по мобилен могат, стига да се задействат служителите на оператора. По мобилен дори е по-лесно - могат да открият и местонаждението й, не само адреса.

# 12
  • Мнения: 4 726
Може и да сгреших като пуснах темата, нека я изтрият

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Чакайте малко,вдигна ми...

Как е?!

Каси, пусни телефона й на ЛС на някоя от мамите в Русе - по него може да открият адреса й и някой да отиде до тях!
Мислех си, че са се пооправили нещата вчера...  Praynig

Е, да, ама там е работата, че по gsm не могат да се открият данни за адрес и т.н.. По домашен телефон да, но по мобилен май не може.

И по мобилен могат, стига да се задействат служителите на оператора. По мобилен дори е по-лесно - могат да открият и местонаждението й, не само адреса.

Да, по клетките на телефона може да се установи къде се намира в момента. Но операторите нямат право да дават такова инфо, трябва човек там.. Дълго и широко...

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Така ли. Не знаех, че може.

Общи условия

Активация на акаунт