:(

  • 3 138
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 50
Ето ме и мен...Минала мама и настояща...и аз незнам каква. Посъветваха ме да споделя. Тук при вас, мили момичета! Незнам как да започна...
Мин. седмица загубих моето момченце. Missed abort... спряло му сърчицето. Бях в почти 8 месец. Нямам думи да изкажа голямата болка и празнина, която изпитвам. Незнам изобщо дали ме има. Все още очаквам да се събудя...от онзи петък. Бих дала всичко, за да го видя живичко и здравичко, да го чуя и прегърна. Раждането трябваше да е наи-важния ден в живота ми, но.....оказа се най-тъжния! Предизвикаха нормално раждане.  Не спирам да мисля....
Моля се единствено моето ангелче да е по-добре, там горе, да е щастливо и да знае, че си има мама и татко, които никога няма да го забравят и ВИНАГИ ще го обичат и ще го носят в сърцата си!
Винаги.....................

# 1
  • Мнения: 1 234
Каролина, съжалявам за това което си преживяла...и те прегръщам  Hug
Тук ще срещнеш много майки преживели загуба, които продължават да "съществуват"... Ако ти кажа, че е лесно и че се забравя ще излъжа... Просто свикваш да живееш със загубата...Това е... Не че другото дете ще замести първото ти, но ти пожелавам скоро да имаш друго бебче, за да раздаваш любовта си... Това е изпитание, казвала съм много пъти, и пак  ще го кажа... Бог е преценил, че ние сме силни и ще го преживеем...Няма обяснение, няма причина, не търси, нямаш вина...
Поплачи си...Пиши тук...не се затваря в себе си, не си сама!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 50
Благодаря за хубавите думи, Мартинче!!! Разбирам, че мога да получа подкрепа и помощ, а това наистина ми дава поне малко сили да продължа Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
Каролина, съжалявам и знам, че каквото и да кажа няма да мога да те утеша. Повечето думи от сорта - случват се такива неща и др. - звучат като клишета, но са тъпакттвзта и жестока истина. Може би никога няма да разберем и да се примирим с това, но нищо не може да се промени и също така не мога да се съглася, че Господ изпраща изпитания само на силните. Остава единствено да си носим кръста и да продължим по някакъв начин напред.

Пожелавам ти да имаш силите да го преодолееш и скоро да си имаш едно или повече здрави бебчета. Hug

# 4
  • Мнения: 7 107
Ох, защо не го забранят този септември.
Karolina 123,  Hug
Моля се за ангелчето  Praynig

# 5
  • Мнения: 282
Много съжалявам за това,което се е случило newsm45Бъди силна и гледай напред Praynig

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Каролина, много тъжно, това се случи и на моята близка приятелка! Невероятно много плакахме!
Много съжалявам за тези тъжни неща, които ни съпътстват в живота!
Моля се за теб и скоро да споделите добри новини  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 1 098
Каролина,съжалявам  Cry .Нека Господ бди над теб и малкият ангел  Praynig .Няма успокоение за болката.Много сила и смелост са нужни за да продължиш напред,аз ти ги желая.Успех   bouquet

# 8
  • Мнения: 959
Съжалявам,ужасно е.Когато ми се случи и на мен исках да умра,бях пред лудост макар,че бях още в началото.Как го преживях не искам да си спомням.Представям си,какво ти е.Бъди силна,гледай напред и вярвай,че ще има друг път с щастлив край-желая ти го от все сърце.

# 9
  • Мнения: 3 166
Всичко, което мога да кажа, вече написах в другата тема. Да кажа "Добре дошла!" не подхожда. Никой не е дошъл от добро! Но вече изразих мнение, че ако има място, на което можеш да разчиташ на искрена подкрепа и помощ - то е тук! И пак - прегръщам те!  Hug Ама силно... Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Миличка, дано да ти стане поне мъничко по-леко като и ние споделим част от мъката ти...
Най-най искрени съболезнования!!! Знам, че ще ти е много тежко, но събирай сили за да продължиш и дано Господ те дари с най-прекрасното малко същество на земята.  Praynig

Една приятелка!

# 11
  • Мнения: 5 468
Каролина, безкрайно съжалявам за това, което си преживяла... Sad Не мога да си представя, как се чувстваш, но сигурно е ужасно...
Сестра ми преживя нещо подобно преди години... Роди в 8 месец, момченце, живя 28 дена и почина в болницата. Не знам, как го е преживяла, какво е мислила и чувствала... Сега има 6 годишна дъщеря и е много щастлива. Не говорим за миналото, не знам, дали мисли още, страх ме е да я питам и не ми е удобно.
Дано бързо времето заличи раните ти.

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Съжалявам искрено за загубата ти и те разбирам прекрасно,защото аз преживях раждане на обречено дете!
Беше ми много трудно и не съм спирала да мисля за нея.Скоро родих също момиченце което много прилича на сестра си.
Дано съдбата е благосклонна към теб и скоро да си родиш живо и здраво детенце,не че ще забравиш това но ще ти бъде по-леко.
Казват че времето лекува........Кураж!

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Съчувствам ти мила за огромната загуба. Времето не лекува, но ни кара да се примирим със загубата. Аз не мога и не искам да забравя за своето загубено детенце. И тя се роди мъртва, и не чух плача й, дори не я видях.
Никога няма да забравиш и да спре да те боли, но недей се самообвинява. Има неща, които не зависят от нас и не са под нашия контрол. Уви, остава ни само мъката.
Пожелавам ти много сила.

# 14
  • Мнения: 219
Здравей мила,
много съжалявам за загубата ти. newsm45 Наистина в този форум ще намериш подкрепа от много майки като теб. Аз самата преживях подобен проблем и напълно те разбирам и ти съчувствам. Нищо няма да замени изгубеното ти бебе, но от сърце ти пожелавам скоро да си родиш живо и здраво детенце.
Много кураж и много сила са ти нужни. Имаш моралната ни подкрепа Hug

Общи условия

Активация на акаунт