Забравяли ле сте някога нещо включено?

  • 13 426
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
 newsm78 най-много осветлението в някоя стая. Peace

# 16
  • Мнения: 3 880
Не съм zабравяла, но съм голяма параноичка на таzи тема ooooh! Като тръгна да иzлиzам по няколко пъти минавам покрай печката и останалите уреди, които има вероятност да направят някоя беля, и като иzляzа пак ме гриzят съмнения, че неЩо може да съм пропуснала Embarassed Даже като тръгваме zа някъде zа повече от ден_два дърпам и кабелите от контактите... zа всеки случай. Мъжа ми непрекъснато ме бъzика и всеки път иска да ми обяснява каква zаЩита имала инсталацията, но мен не ме интересува, аz искам да съм спокойна... Simple Smile
Навремето обаче, като ученичка, не си давах много zор в това отноШение, доста неЩа zабравях, и всеки път се опитвах да внуШа на майка ми, че не аz съм била zабраваната, а някой друг от семейството  Wink Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Колонът беше изключен Grinning Всичко е наред Hug

# 18
  • Мнения: 184
Не се притеснявай, със сигурност всичко е ОК. Аз също непрекъснато се притеснявам да не съм оставила нещо включено; да не съм оставила водата да тече; да не съм оставила вратата отключена... Въобще, каквото се сетиш ooooh! Не ги мисли толкова много тия неща. Аз също много съм се връщала и съм закъснявала за работа, заради подобни притеснения. Но вече като се замисля за нещо такова - отвличам си вниманието, защото знам, че ще бъде поредното напразно връщане Hug

# 19
  • Мнения: 184
Колонът беше изключен Grinning Всичко е наред Hug
Сигурна бях Hug

# 20
  • Мнения: 151
Забравяла съм тенджера ня котлона, но освен, че тя отиде в кофата за боклук нищо друго не се случи.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
И на мен ми е редовен номер да се връщам, мислейки че нещо съм забравила включено, което винаги се опровергава, амаааа  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 793
Даже и не помня, че не съм го изключила, което по- лошо и мъжът ми като излезе на терасата, тогава си проличава, говоря най-вече за печката, случва ми се поне два пъти за една седмица. Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 517
Да - котлон и върху него нищо. и веднъж забравих отвъртян кран и като дойде водатаааа...  ooooh!
И детето си забравих в магазина веднъж...  Blush

# 24
  • Мнения: 6 390
да забравяла съм, но все още бях ученичка  Embarassed ooooh!
Трябваше да доваря една леща  Whistling Crazy в резултат и тенджерата и лещата - ако може така да се нарече въглените в нея отидоха в кофата, на щастие не е имало големи последици  Peace

# 25
  • Мнения: 4 621
Да, предимно тенджери върху котлона ooooh!

# 26
  • Мнения: 533
Случвало ми се е да забравя ютията включена, добре, че последствия не е имало.

# 27
  • Мнения: 6 039
телевизорът -  Joy
не съм оставяла........... ама сега да не вземе да ми се случи Sick

# 28
  • Мнения: 408
Миналата година бях сложила картофи да правя пюре на Ива. Дойде си мъжа ми и ми предложи да идем да видим едни приятели. Като се върнахме картофите леко препечени отдолу-добре, че съм намалила газта до последно. Ама на другата вечер бяхме на госи и домакинята направила месо с картофи. Опитва мъжа ми и казва "Тез картофи нещо не си ги докарала" и аз тъкмо се чудя какво не им е харесал и той продължава"Трябва да питаш жена ми как ги прави" Sick Тогава вече загрях, че камъните са в мойта градинка Joy

# 29
  • Мнения: 8 505
Редовно котлона или фурната-в бързината махам/изваждам съда,но забравям да изключа.Добре,че не се е случвало нищо по-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт