Broncho vaxom

  • 14 215
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Някой давал ли е на детето си Broncho vaxom?
Доволни ли сте от резултата след приема му?
Три месеца подред ли се пие?
Как го давате на децата?
Някакви странични реакции има ли?
Въобще - всичко което знаете ще ми е от полза!
БЛАГОДАРЯ  Hug

# 1
  • Мнения: 329
На на с ни го изписваха миналата година но не го пихме ,защото взех друг имуностимулатор.Но иначе се пие 3 месеца по 10 дни в месец или 10 пиете 20 почивка и тако 3 месеца.Иначе незнам дали  има ефект при всеки е различно някои с доволни други не .Докато не опиташ няма да разбереш.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Три години подред давам Бронховаксом на сина ми и определено съм доволна. Пие се 3 месеца по схема - пиеш 10 дни, 20 дена почивка и така 3 месеца. Добре е да се почне през Септември, за да може курсът да приключи Ноември. Малкия започна да го пие, когато беше 2-ра група в ДГ/т.е. на 4 години/ и от тогава бактериална инфекця не сме имали.  2 пъти се е разболявал за 4 години от херпангина, но тя е вирусна и веднъж ми направи отит. А боледуваше доста преди това. Няма странични ефекти, даже го дават и като съпътстващо лечение при упорити ангини заедно с антибиотика да се пие.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 10:37 от gmsvetla

# 3
  • Мнения: 397
Ние го пием от миналата година, така както е по схемата - 10 дни прием, 20 дни почивка... - 3 месеца, но нещо не виждам да има кой знае какъв ефект!? Пак си боледуваме Thinking Малкия ходи на градина, а там спасение от болести няма!!! Но при всяко дете е различно!

# 4
  • софия
  • Мнения: 376
ние го пием 3г.,много съм доволна,почти не боледува,ако се разболее бързо му минава,няма странични ефекти,изсипвам капсулката в мляко или нещо подобно

# 5
  • Мнения: 442
вчера започнах първия курс на голямата дъщеря. ще го давам този месец, октомври и ноември от 10-и до 20-и. дава се сутрин, на гладно. миналата година започнах да го давам, тъй като чакахме бебе у дома, а каката ходеше (както и сега) на детска градина. не се е разболявала (изключвам няколко дребни неразположения с хрема и кашлица, но до аб не се е стигало), но тя по начало не боледува много. въпреки това, предпочитам да се застраховам.
мисля че бронховаксом-а не е имуностимулатор, а е нещо от рода на ваксините - направен е от щамове на разните там коки, които разболяват гърлото и дихателните пътища. малко глупаво го обясних Embarassed, но не съм специалист - просто така го разбирам аз.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз също съм много доволна от Бронховаксома. Вече за 3та година ще го пие баткото. Давала съм и Рибумунил, но като, че ли от Бронховаксома има по-добър ефект.

# 7
  • Мнения: 3 461
И аз съм "за" с двете ръце.Давах го на дъщеря ми като беше по-малка,както и на майка ми,имаше страхотен ефект и почти не боледуваха.

# 8
  • Мнения: 1 187
Благодаря ви момичета.  Hug
Исках да разбера има ли и други майчета даващи на децата си тази "ваксина"
Вики пие бронхо ваксом от 2 септември. Това й е първия прием. Понася го добре. И тя ще го пие 3 месеца по 10 дена.
Давам й го сутрин на гладно, разтворено в малко сок. Надявам се това да не е проблем.
Миналата година в яслата малката постоянно боледуваше. Пи от почти всички възможни антибиотици и преболедува много от тежките болести. Надявам се тази година да закрепне и вече в градината да не боледува толкова често.  Praynig
Мисля като свърши първия курс с тези хапчета да й давам десетина дена Мултисаностол.

# 9
  • Мнения: 3 042
Аз давам на щерката Бромховаксом отдавна. Тази година и го давам за 4-ти път. Давам го както си е по схема 10 дни, 20 почивка 3м. Тази година го почнах по-навреме за разлика от миналите години, когато го давах от октомври.

Една година и бях давала Бромховаксим, на следващата дадох Респивакс, понеже си боледуваше и за това реших да сменя имуностимулатора. С Респиваксът ефектът беше същият. Следващата година давах Бромховаксом и пак боледуваше. Чак миналата зима се започна да боледува хем по-малко, хем в по-лека форма.  ThinkingНо едва ли е от Бромховаксома. По-скоро вече поотрасна /сега ще е 2-ри клас/ и придоби някакъв естествен имунитет. Тази година пак си давам Бромховаксом за застраховка. Wink

# 10
  • Мнения: 161
И ние го пием,но никак не съм убедена в действието му ThinkingПо-скоро понякога мисля,че го давам за мое успокоение,защото малката си боледува пак без прекъсване

# 11
  • София
  • Мнения: 570
И ние го пием от три дни и ще чакаме резултати. Аз го разтварям в една чаена лъжичка вода.  Дали трябва в повече течност да се разтвори или в 1 лъжичка е добре?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 421
И ние го пием,но никак не съм убедена в действието му ThinkingПо-скоро понякога мисля,че го давам за мое успокоение,защото малката си боледува пак без прекъсване

И аз така. Ще видим тази зима как ще бъде.
Давам го в лъжица кисело мляко.

# 13
i nie piem za posleden 3mesec broncho-vaxom.ot neego sam mnogo dovolna.za 2meseca e bil vedna6 sas ca6lica,a predi tova vav meseca razviva6e po-dva pati bronhit ili pnevmonia.davam go sutrin na gladno sas malco sok4e

# 14
  • Мнения: 1 114
И нашата педиатърка го изписа на сина ми. Давам му го от 3 дни и през януари сигурно ще направим втори курс.
Тя каза, че го изписва обикновено на деца, които ще тръгват на ясла или детска градина.
Надявам се, че ще има полза. Иначе преди това се бях замислила дали да не давам рибомунил...

Общи условия

Активация на акаунт