Днешните мъже губели интерес към секса???

  • 5 724
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
Ас сам тап и прозт с утрицатилйен куифицйент на интилйекта!
  Повече ми приличаш на първия обиден, но се надявам да греша.   Whistling

# 31
  • Мнения: 2 237

 Аааа,моят не губи ! Laughing
Ама не е днешен,от преди 35 години е  hahaha

# 32
  • Мнения: 221
не мисля. че е така... по-скоро сексът е страшно важна част от ежедневието и от мислите им Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 677
Ас сам тап и прозт с утрицатилйен куифицйент на интилйекта!
  Повече ми приличаш на първия обиден, но се надявам да греша.   Whistling
Ей ся кат сляза ут скйелету на строежу ша вийш ти!

# 34
  • Мнения: 2 759
Ас сам тап и прозт с утрицатилйен куифицйент на интилйекта!
  Повече ми приличаш на първия обиден, но се надявам да греша.   Whistling
Ей ся кат сляза ут скйелету на строежу ша вийш ти!

     Мило, но не си прави труда за мен bye . Аз не изпитвам удоволствие от секса, поради което предпочитам мъже със силни характери и висок интелект Innocent . При мен нещата не винаги са били така, което ще рече, че това със стреса важи и за мен  Flushed
     Извинявам се, че отговорих сериозно smile3555

# 35
  • Мнения: 6 164
Ми не знам как е било преди 30 години Wink , ама мъжа ми не е изгубил интерес. Laughing

# 36
  • Мнения: 14 654
   Моите собствени наблюдения върху секса показват също, че колкото по-тъп, глупав, нискоинтелигентен и т.н.т е един мъж, толкова повече и по-качествен секс прави.

възможно е да си права. аз лично не бих искала да знам какъв секс прави един глупав и прост мъж, пък ако ще да е нискоинтелигентен   Wink
така ще си остана в неведение...

# 37
  • Мнения: 61
как ше губим интерес към секса ? нема такоз нещо Simple Smile
аз имам един приятел на който един негов приятел му е разказвал че е правил секс и било много хубаво.

# 38
  • Мнения: 2 657
Зна4и моят не от днешните Mr. Green

# 39
ААми да аз позагубих малко интерес...преди правих секс по 2-3 пати на вечер...сега само по веднъж... нещо не искам по повече, а пък и съм вече на 32...не е като на 20.... ама мислия и по 1 път на ден...пак ще ги сборя германците  Joy

# 40
  • Мнения: 1 416
Мале, продължава да ми се затвърждава убеждението, че моето семейство е най-НЕсексуалното в този форум...  Rolling Eyes
Че какво ненормално има в това да правиш 4 пъти секс месечно?!

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 14:24 от Лора

# 41
  • Мнения: 1 047
Мале, продължава да ми се затвърждава убеждението, че моето семейство е най-НЕсексуалното в този форум...  Rolling Eyes
Че какво ненормално има в това да правиш 4 пъти секс седмично?!
Споко!   Stop
Просто в темите за секса пишат масово тези,които са по-сексуални. Другите не ги интересува и ги подминават.
Мисля,че няма нищо ненормално в това да правиш 4 пъти секс седмично,но е малко мъничко лично за мен. Ако става въпрос за работната седмица, това е друг въпрос.  Twisted Evil А събота и неделя колкото можеш да носиш. Twisted Evil

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
как ше губим интерес към секса ? нема такоз нещо Simple Smile
аз имам един приятел на който един негов приятел му е разказвал че е правил секс и било много хубаво.
Това сигурно е на една моя приятелка, на братовчедка й мъжа.

# 43
  • Мнения: 1 446
Мале, продължава да ми се затвърждава убеждението, че моето семейство е най-НЕсексуалното в този форум...  Rolling Eyes
Че какво ненормално има в това да правиш 4 пъти секс седмично?!
Споко!   Stop
Просто в темите за секса пишат масово тези,които са по-сексуални. Другите не ги интересува и ги подминават.
Мисля,че няма нищо ненормално в това да правиш 4 пъти секс седмично,но е малко мъничко лично за мен. Ако става въпрос за работната седмица, това е друг въпрос.  Twisted Evil А събота и неделя колкото можеш да носиш. Twisted Evil

Аз пък съм от тези дето висят във форума, защото вкъщи няма секс  Weary а няой тук беше казал, че било много убаву

# 44
  • Мнения: 141
Колко по-одъртявам, толкоз по-ме бие шайбата и нещо хормоните ми не се поддават на регулация, сиреч знаят само нагоооооре, нагоооооре, нагоооооооре. В момента сме се захванали с булката да докараме тези семейни отношения до съвършенство, но се оказа, че колкото повече настъпваш, толкова повече неща се откриват, нещо като ламята, дето й резнеш една глава, на нейно място още три.

Общи условия

Активация на акаунт