Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Zdraveite mami, obrashtam se kam vas za savet. Bebeto mi e po4ti na 10 meseca. Do sega samo se hvalih kak ne plache, kak spi po ciala nosht, no ot 1 mesec nasam prosto ne moga da go poznaia. Zapo4na da otkazva da spi sam v staiata si, a ot 3 mesechen go pravi, budi se pone po 5-6 puti na nosht i ne spira da plache, dokato ne go vzemem v nashteto leglo. Napravo sam se vidiala v chudo. Mislia si da ne e glade, ta po4nah da mu davam popara, vmesto mliako sutrin, posle za obiad pure zelenchukovo i mesce, posle kasha v 4 i za ve4eria pak mliako adaptirano, no kato gledam niama goliama promiana. Daite mi savet ili pone predpolojenia. Ne e bolen, niama temperatura, ima idealen tonus za igra...
tova e
chakam vi
mama Tania

Здравейте мами, обръщам се към вас за съвет. Бебето ми е по4ти на 10 месеца. До сега само се хвалих как не плаче, как спи по цяла нощ, но от 1 месец насам просто не мога да го позная. Запо4на да отказва да спи сам в стаята си, а от 3 месечен го прави, буди се поне по 5-6 пъти на нощ и не спира да плаче, докато не го вземем в нашето легло. Направо съм се видяла в чудо. Мисля си да не е гладен, та по4нах да му давам попара, вместо мляко сутрин, после за обяд пюре зеленчуково и месце, после каша в 4 и за ве4еря пак мляко адаптирано, но като гледам няма голяма промяна. Дайте ми съвет или поне предположеня. Не е болен, няма температура, има идеален тонус за игра...
това е
чакам ви
мама Таня

Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 18:34 от Vivi »
Цитирай

Спокойно ,може би е период който ще отмине.Може и зъбки да му никнат.Щом се храни и е здрав не се притеснявай , гушкай го ,успокоявай го и му показвай ,че си до него и с него за да не се тревожи .....Отново ще дойде период в който ще можеш да го оставяш сам за по-дълго време.
Успех Hug
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Нашата мома е така откакто се е родила  Crazy
Понякога е по-изострено положението, понякога по-спокойно Wink

Зъби, периоди и какво ли още не Smile
Наблюдавай го тези дни дали ще избива някой зъб, за да си знаеш за другият път  Mr. Green

Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.