Как да се укрепне имунната система

  • 3 856
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Здравейте!!! Синът ми е на почти 3 години и доста боледува - то не бяха пневмонии, отити, хреми... Една седмица сме на градина, 2 седмици вкъщи се лекуваме. Докторката казва, че трябва да му се укрепне имунната система, да ходи лятото на плаж, зимата на планина, да яде повече плодове, зеленчуци...само, че ние сме много злояди и въобще не искаме да вкусим какъвто и да е плод или зеленчук с изключение на един, два. Така, че опираме само до изписаните ни сиропи за имунностимулация и ампули Вит.С, които според мен са крайно недостатъчни. Моля ви, споделете с мен как мога да му укрепна имунната система!?
Благодаря Ви предварително!!!

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
с класическа хомеопатия.всякакви имуностимулатори и витамини под формата на сиропи изобщо не помаагт.чувала съм добри отзиви за продуктите на аквасорс,но нуе съм ги ползвала.

# 2
  • Мнения: 5 539
Като не иска да яде плодове, изцеждай му сокове Simple Smile

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Като не иска да яде плодове, изцеждай му сокове Simple Smile
и аз правя така!

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сега е моментът да проведеш курс с респивакс - давам го вече трета година на сина си и съм много доволна - боледува по-рядко и изкарва вирусите по-леко. Освен това в есенно-зимния период давам веднъж седмично по една доза осцилококцинум, витамини /не вярвам една ябълка на ден да му набавя необходимите количества/, а при нужда и ехинацея /капки или детските Ехиначета/. И не се притеснявай -докато са малки боледуват повече, сама ще се убедиш,че с всяка следваща зима ще отсъства все по-малко от градината. Peace

# 5
  • Мнения: 108
Имунната с-ма се формира постепенно,така че имай търпение.Важно е детето да се храни пълноценно,с разнообразна храна,повече на чист въздух.Иначе аз давам на малкия "Имуно бейби"-сироп и то от време на време,но не мисля че помага много.

# 6
  • Мнения: 581
Мед с настръган лимон по една лъжичка дневно и много плодове или прясно изцедени сокове. Колкото повече "жива храна" - толкова повече сила за организма на детенце. Simple Smile

п.с. "жива храна" - имам предвид плодове  и зеленчуци

# 7
  • Мнения: 220
Разбира се, че най-важното са плодовете, зеленчуците, меда и движението newsm44, особено на чист въздух. Всичко останало е въздух под налягане

# 8
  • Мнения: 1 116
..движението newsm44, особено на чист въздух...

Къде го ?!

# 9
  • Мнения: 545
Освен всичко изброено от другите дотук, бих добавила и правилно обличане, съобразено с времето за деня. Ако го навличаш твърде много резултатът ще е изнежване на организма.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 100
абе и ние се разсипахме от болести последната година и един мой познат фармацевт ми даде Dd Liquid imun. support
Някой ползвал ли го е? И аз мислех да сме на респивакс, но това ми даде, а и е много скъпо/42лв шишето Money #Crazy, дано да има ефект , щотооооооооо Tired, писна ми от болести, то не бяха болници, то не бяха антибиотици, чудо ви казвам ooooh!

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
нис сме го ползвали.ефекта беше ,че апетита се увеличи трикратно.е тя имаше нужда наистина,но всичко продължи до момента ,в който не го спряхме.

# 12
  • Мнения: 131
За укрепване на имунната система на моя син давам Имунобор кидс , в продължение на три месеца .  Тези месеци , в който го пие са зимните . Резултата от миналата година беше добър - по малко боледуваше и имаше добър апетит.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 15:36 от trapezica

# 13
  • Мнения: 5 539
абе и ние се разсипахме от болести последната година и един мой познат фармацевт ми даде Dd Liquid imun. support
Някой ползвал ли го е? И аз мислех да сме на респивакс, но това ми даде, а и е много скъпо/42лв шишето Money #Crazy, дано да има ефект , щотооооооооо Tired, писна ми от болести, то не бяха болници, то не бяха антибиотици, чудо ви казвам ooooh!

Ако искаш пиши на Vache, тя го дава на дъщеря си и казва, че е много доволна от ефекта.

# 14
  • Мнения: 397
Много ви благодаря за съветите - ще ги имам впредвид!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт