Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 септ. 2006, 16:55 ч.

Защо си затваряме очите...

• 1 656
  • 29
  •   1
Отговори
...когато се целуваме? Mr. Green (какво ли си викате : " Хайде поредната дълбоко философска, дълбоко проникновена и изстрадано изживяна лигава тема " , да ама не  Laughing)

Та, защо си затваряме очите, когато се целуваме newsm78

Вашето обяснение Mr. Green И един подвъпрос скалъпен изцяло от мен...За какво си мислите като затворите очи, докато се целувате?  Laughing

П.п Махнах жокерите Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 19:05 от Kasidy

# 1
  • Свищов
Ами ако са ми отворени очите, трябва да гледам в любимия, а той е прекалено близко и не мога да фокусирам, да не говорим, че ме заболяват очите. Съвсем банално обяснение, но така е при мен... Wink

# 2
  • София- павлово
защото като затвориш очи всичко друго изчезва и остава само приятното усещане на целувката, топлина на любимия човек, демек няма нищо страничко което да те разсейва

# 3
  • София
Носът на партньора ми влиза в очите Mr. Green

# 4
  • София
Далекогледа съм и от толкова близо всичко ми е много размазано. Това не важи за целувките "а ла Холивудска примадона" дето си озвучават въздуха около ушите без да се докосват - тогава така или иначе се гледа далеч зад целувания!

Сега сериозно (защото наистина си помислих, че това е поредната сериозно разтърсваща ни тема от Kasidy) - не знам защо си затварям очите, така го усещам! Но баща ми забеляза веднъж това и ме накара да го целуна отново по прясно обръснатата буза и ми подложи лъжичката си от кафето!  Joy

# 5
Ами отвори очи и ще видиш каква е гледката: част от буза и част от ухо  Laughing

шегата настрана, зрението е твърде мощно сетиво и трябва да се изключи, за да даде път на другите.

защо примижавате, когато миришете цвете или дегустирате вино?

# 6
  • Някъде там...........
Ами ако са ми отворени очите, трябва да гледам в любимия, а той е прекалено близко и не мога да фокусирам, да не говорим, че ме заболяват очите. Съвсем банално обяснение, но така е при мен... Wink
И аз така! Много  ми е близо!  Mr. Green

# 7
  • София
Ми, ти си дала отговорите... Grinning
А на твоя въпрос - обикновено не си мисля за нищо, а се отдавам на удоволствието... Laughing

# 8
  • Варна
Peace

# 9
  • София
Не ми се е случвало да изпадна в заблуждение за какво ще се отнася темата, когато видя кой я е пуснал. Имам предвид, че не съм предполагала, че може да е "дълбоко философска, дълбоко проникновена и изстрадано изживяна".

# 10
  • София
Затварям ги, защото лицето му е много близо до моето и имам чувството, че ще ми извади очите  Joy Joy Joy и това ако е обяснение...  hahaha

# 11
  • София
Ми щото ми е тъпо да гледам,а и какво да гледам,то нищо не се вижда като хората. JoyА за другата страна Рут го е казала много точно. Peace

# 12
  • In pursuit of magic...
На мен са ми развивали теорията, че който целува със затворени очи е влюбен ... склонна съм да вярвам до голяма степен в това  Simple Smile
А иначе скромното ми мнение е,че когато си затворим очите при целувка другите ни сетива се изострят и усещането е по-силно, по-чувствено, по-приятно дори. Пък и самата гледка на двама души които се целуват втренчили очи един в друг ми е странна  Simple Smile Иначе с половинката имаме навика да се поглеждаме с половин око докато се мляскаме, това си ни е останало още от първата ни целувка, когато бяхме още изпълнени с недоверие един към друг (т.е. аз към него  Laughing)...

# 13
  • Пловдив
Защото когато затворим очи, се избистрят другите ни сетива Heart Eyes

# 14
  • Пловдив
Между другото четох една книга за целувките на различните народи. Някои племена се целуват, като гризат със зъби миглите си Rolling Eyes.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт