Коя от тези две ванички бихте избрали, ако сте на мое място?

  • 2 326
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми харесват анатомичните ванички.  Naughty Бебчо сякаш е "разчекнат" вътре. Спри се на голяма, обикновена, с една възглавница за къпане си решаваш проблема. Сигурно, удобно за детето, ръцете ти са свободни. Peace

# 46
  • Мнения: 468
Имаме като първата - много сме доволни, по - практична е освен това.

# 47
  • Мнения: 19
purvata po-funkcionalana e,puk i misli 4e siniata e po skoro podlojka za vana otkolkoto vani4ka Peace

# 48
  • Мнения: 903
Аз съм за първата.... и мойта е нещо подобно

# 49
  • Мнения: 3 042
Не ми харесват анатомичните ванички.  Naughty Бебчо сякаш е "разчекнат" вътре. Спри се на голяма, обикновена,:peace:
Peace
с една стойка за къпане е ок. Бебо си лежи без да го държиш и го къпеш.

# 50
  • Мнения: 2 254
и нашата е първата-бялата.и моят глас е за нея Peace

# 51
  • Мнения: 242
 Hugние използваме първата-бялата-синът ми плачеше много от друга една ваничка, а откакто го къпев в тази се радва и е много доволен-още повече, струва около 16 лв.

# 52
  • Мнения: 14 654
имахме същата като първата. на мен ми беше удобно да къпя детето в нея.

# 53
  • Мнения: 600
Za novorodeno - vtorata. Ako iska6 da ja polzva6 po-dylgo vreme - vzemi bjalata.
И аз така смятам

# 54
  • Мнения: 8 917
Имаме първата и съм много доволна Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 493
До скоро къпах дребното с такава като първата.За нея съм Peace

# 56
  • Мнения: 2 096
Гласувам за първата.. мисля че е на ОКbaby .. аз лично съм доволна от тяхната ваничка.. А и много ми харесва тяхното бяло.. Като сипеш водата вътре цвета става като кристален..

# 57
Определено бих избрала първата. Ще можеш да я ползваш доста по-дълго. Не мисля,че ще имаш какъвто и да е проблем с новородено бебе. Нашето корито е съвсем обикновено и доста голямо , без всякакви предпазители срещу подхлъзване и не сме имали никакъв проблем с къпането , справях се дори и сама. А тази е с повече екстри , а и ще се ползва дълго.

# 58
  • Мнения: 2 197
  Синята и ще ти кажа защо. Първите дни и даже седмици бебето не се къпе във вана, защото обикновено още не му е паднало пъпчето, а даже и след като падне известно време не трябва да се мокри и се къпе "на ръка" на чешмата. След това започваш във ваната и тогава ти трябва непързаляща се подложка, за да се закрепи детето стабилно. Отделно по-изправения стоеж е супер удобен за бебето когато започне да си играе във ваната (което става още на втория месец. Нашата вана е подобна на тази и съм супер доволна от нея.
  Чао и приятно плацикане.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт