Как и с какво почиствате термоканата?

  • 1 639
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
А кафемашината дали става да се чисти така с оцет? Вместо водата, да се сложи оцет да заври и да "пуснеш" едно кафе Simple Smile

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами аз предишната така я чистих, но тя беше без помпа, пак за еспресо, но от другия тип. Сега сме с помпа и не съм пробвала, но към машината си имаше пакетче с таблетки, като свършат ще му мисля.Аз от големите супери си купувам пакетчета за почистване на машина  също така. Но то май си е чиста лимонена киселина.

# 17
  • Мнения: 1 599
Между другото, добре че видях тази тема, че да се замисля Simple Smile А даже не знаех, че продават и такива таблетки  newsm78

# 18
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
бях я чистила с лимонов сок но сега като казахте-реших да я пусна с оцет
Ще видим след малко какво ще стане.
Ужас потече оцет-възможно ли е да е разял някое уплътнение Shocked дано не Praynig

# 19
  • Мнения: 151
Много полезни съвети прочетох тук! Благодаря на всички! До сега не бях я чистила, но не се и налагаше, защото я ползвах само да преваря вода. сега започвам да я ползвам и за други нужди.

# 20
  • Мнения: 4 392
А кафемашината дали става да се чисти така с оцет? Вместо водата, да се сложи оцет да заври и да "пуснеш" едно кафе Simple Smile

Става. Peace И двете машини, за еспресо и за шварц, чистя така. Grinning Имам и препарати, но предпочитам "натуралните методи".После пускаш 2-3 пъти само вода и готово.

# 21
  • Мнения: 1 599
А кафемашината дали става да се чисти така с оцет? Вместо водата, да се сложи оцет да заври и да "пуснеш" едно кафе Simple Smile

Става. Peace И двете машини, за еспресо и за шварц, чистя така. Grinning Имам и препарати, но предпочитам "натуралните методи".После пускаш 2-3 пъти само вода и готово.

Ще се пробва непременно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт