Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София- павлово

това е проблема, на работа съм и ще се прибера в 21.10, какво да го направя, снощи сварих месото и сега се чудя как да го наготвя, имам само картофи в нас а ориз готвих вчера, не смея да пратя мъжо, на пазар че няма да вземе повечето неща за по засуканите рецепти дето ги знам, а и иска поне една вечер да си легна преди 12:30, оплаках ви се, ако знаете нещо лесно  Praynig моля пишете, на всичкото отгоре имам и много работа и не мога да търся рецепти, вие сте супер и знам че ще ми помогнете, нали сте добрички  bouquet
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

това е проблема, на работа съм и ще се прибера в 21.10, какво да го направя, снощи сварих месото и сега се чудя как да го наготвя, имам само картофи в нас а ориз готвих вчера, не смея да пратя мъжо, на пазар че няма да вземе повечето неща за по засуканите рецепти дето ги знам, а и иска поне една вечер да си легна преди 12:30, оплаках ви се, ако знаете нещо лесно  Praynig моля пишете, на всичкото отгоре имам и много работа и не мога да търся рецепти, вие сте супер и знам че ще ми помогнете, нали сте добрички  bouquet

Яхния, фрикасе, бях пускала рецепта " заешки пиниз ", кавърма и нз друго какво newsm78
Цитирай

София- павлово

като пуснах в търсачката заешки пиниз, ми дава само отговора който си ми писала, ако можеш да ми пуснеш линк към темата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.