Вече съм с нова коса!

  • 3 036
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Кичурите по-ме кефеха, ама промяната е хубаво нещо!  bouquet

# 46
  • Мнения: 614
И на авторката, и на tedka* сегашните попадения повече ми допадат Hug


Напълно подкрепям  smile3521

# 47
  • Мнения: 1 006
Съкровищница  съсипва ли се много косата като от тъмна става светла? или ти се направи на кичури първо и постепенно изсветля. Много ти е хубава косата, изглежна жизенена и здрава.
Аз съм решила да стана по-светла, най-вече заради издайническите бели коси на слепоочията, но съм с доста тъмен тен и ме е страх да не заприличам на мангалка. Коя ти е фризьорка?
 

Малко е дългичко за обяснение - ама с две думи: гледкаш бебе в къщи, не ходиш на работа - по-малко хора те гледат шаренка Laughing
- няколко месеца тъмно кафяво
- два месеца по-светло кафяво
дотук резултата е: постепенно преливащо изсветляване, като краищата се режат Mr. Green
 в един момент ти писва и правиш следното:
- обезветител за коса - сама в къщи, ама по-добре не следвай опита ми
- светла боя за върху обезцветителя - аз сложих коняк на палетте де лукс
- пробни кичури - за щастие станаха
- кичури в цялата коса
- матиране от фризьорката

Косата ми наистина остана здрава и хубава, ама аз слагам маска всеки път ! И лятото я съм ползвала сушоар веднъж, я не! Малко пяна - къдрици и готово! Crazy
Всъщност решението ми за промяна се дължи на голямастепен на издайническите кичури житейски опит, които започнаха да се борят за по-видно място върху главата ми #2gunfire

Моята фризьорка е в Пловдив, в Кичука! На който иска - на лични може тел Laughing

# 48
  • Мнения: 245
Благоадаря   bouquet , стигнала съм до "първия месец на свтело кафяво"  Laughing , но май ще ида на фризьор, защото работя с 60 човека и ако експериментът не се получи няма как да пема цялата работа   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт