Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 септ. 2006, 20:56 ч.

Лефакс?

• 539
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте.Някой може ли да ми каже как се дават  капките лефакс,че немския ми куца малко.  bouquetБлагодаря предварително.

# 1
  • София
Преди всяко хранене по 2 впръсквания (но ако коликите преминат от капките, то тогава няма нужда от тях Mr. Green. Имам предвид, че на бебка съм давала капки с различни търговски имена, но....никакъв ефект Sad. Изинявай, че се отклоних Wink.)

# 2
  • Варна
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug

# 3
  • Бургас
Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
При нас беше обратното - от Лефакс - никакъв ефект, а Инфакол облекчава.

# 4
пък аz ги давах С всяко млякото, 6тото така пи6е на опаковката и така ми каzа аптекаря, като ми иzнесе цяла лекция как то4но действат  ooooh!

# 5
  • София, Волуяк
На мойто бебе му подействаха много добре. Също давахме и Инфакол, но с Лефакса беше по-добре. Изглежда при всяко бебенце е различно. Както вече са ти казали - 1-2 впръсквания преди всяко ядене. Аз пръсках по веднъж, само вечер по 2. Забравихме за вечерния рев. Само промрънкваше от време на време. Успех Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт