Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте.Някой може ли да ми каже как се дават  капките лефакс,че немския ми куца малко.  bouquetБлагодаря предварително.
Цитирай

София

Преди всяко хранене по 2 впръсквания (но ако коликите преминат от капките, то тогава няма нужда от тях Mr. Green. Имам предвид, че на бебка съм давала капки с различни търговски имена, но....никакъв ефект Sad. Изинявай, че се отклоних Wink.)
Цитирай

Варна

Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
Цитирай

Бургас

Благодаря.  PeaceНадявам се на нас да ни помогнат.Че много се измъчи милото.Давах му Инфакол ,но резултат нямаше,сега ще видим с тези. Hug
При нас беше обратното - от Лефакс - никакъв ефект, а Инфакол облекчава.
Цитирай

пък аz ги давах С всяко млякото, 6тото така пи6е на опаковката и така ми каzа аптекаря, като ми иzнесе цяла лекция как то4но действат  ooooh!
Цитирай

София, Волуяк

На мойто бебе му подействаха много добре. Също давахме и Инфакол, но с Лефакса беше по-добре. Изглежда при всяко бебенце е различно. Както вече са ти казали - 1-2 впръсквания преди всяко ядене. Аз пръсках по веднъж, само вечер по 2. Забравихме за вечерния рев. Само промрънкваше от време на време. Успех Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.