Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 760 отговора

София

Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си за мъже от зодия Стрелец.
Наистина ли са такива женкари, каквито ги описват в повечето хороскопи?
« Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 18:25 от iskrica_nadejda »
Цитирай

BE, 2260

Наистина Very Happy
Цитирай

София

Нещо повече Flutter
Цитирай

При хората, които обичам

На Естер приятеля е Стрелец - тя да се изкаже, когато се събудят Mr. Green

Аз го познавам и е сладур
Цитирай

старата столица:)

Моето момче е стрелец....какво да ти кажа....вечно е прав!И има отговор за всичко! И даже и да не е прав така ще извърти мишената, че винаги неговата стреличка да е в целта...(нали е стрелче...)Женкар.... newsm78 жените го харесват, има подход към тях, но предполагам, че от както е с мен е подтиснал сваляческите си мераци Laughing
Много е нежен, много ми угажда...страхотно чуство за хумор...но винаги прави важните неща ТОЧНО в последния момент, което понякога адски ме нерви... #Cussing out
Но си ми е злато иначе... Love
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

И моя е Стрелец! Освен, че споделям по-горните мнения, ще добавя само, че при нас не важи описанието в зодиите, че обожавали да пътуват!  Naughty За да си мръдне д...то му трябва неколкодневна психическа нагласа и двегодишни преговори преди това. Пък на мен тъй да ми се хойка.
За женкарството  Thinking държи се свободно с нежния пол: закачки - макачки, но не ми е давал поводи да го ревнувам.  Много е контактен, все той е правия  hahaha но съм чувала и думата "извинявай"...
Абе зодия, зодия, ама всичко си е до конкретния човек: ген, среда дето е расъл.
Цитирай

София

Чувала съм че са два типа едните по-лоши другите по-добри, явно наистина е така.
Това че винаги са прави е и при моя Стрелец Rolling Eyes
Цитирай

старата столица:)

И моя е Стрелец! Освен, че споделям по-горните мнения, ще добавя само, че при нас не важи описанието в зодиите, че обожавали да пътуват!  Naughty За да си мръдне д...то му трябва неколкодневна психическа нагласа и двегодишни преговори преди това. Пък на мен тъй да ми се хойка.

О даа...това с пътуването го има и при нас! Уж обичали,ала-бала...аз съм скорпион и казват, че сме домошари, обаче аз много обичам да хойкам, да пътувам...елате ми вижте стрелчето,обаче... Mr. Green
Цитирай

БУРГАС

Да, големи женкари са.
Цитирай

София

yes
Цитирай

Оооо, разбира се!Трима такива познавам Peace
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Моето момче е стрелец....какво да ти кажа....вечно е прав!И има отговор за всичко! И даже и да не е прав така ще извърти мишената, че винаги неговата стреличка да е в целта...(нали е стрелче...)Женкар.... newsm78 жените го харесват, има подход към тях, но предполагам, че от както е с мен е подтиснал сваляческите си мераци Laughing
Много е нежен, много ми угажда...страхотно чуство за хумор...но винаги прави важните неща ТОЧНО в последния момент, което понякога адски ме нерви... #Cussing out
Но си ми е злато иначе... Love
Ти си женена за моя мъж, Внимавай какво ще кажеш още за него?Има някои неща които трябва да останат скрити. Wink
Цитирай
Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си за мъже от зодия Стрелец.
Наистина ли са такива женкари, каквито ги описват в повечето хороскопи?

дам ... за  съжаление ...
все  "отскачат" за  някъде , търсят различното , разнообразното ... къде и помпозното ...
И рано им  омръзва от  всичко ... Crossing Arms

бягайте  крачета от  стрелчета  35
Цитирай

Нови Искър

брат ми е Стрелец...аз го познавам от другата страна на медала - женкар - не точно, по -скоро трудно задържат вниманието си само на една жена, ама не са лоши, това за мен са хората с най-добри сърца, ако въобще мога да категоризирам хората според зодиите им.  Peace
Цитирай

Асеновград

Abe,moqt muj e Strelec #2gunfire ama po nishto ne prilicha na po-dolu opisanite.Izobshto,ama izobshto ne e jenkar- :crazyeyes:ako ne  bqh flirtuvala s nego  Party nqmashe da imame vruzka i posle da jiveem zaedno ,a sega i zakonno semeistvo 35.Mnogo stranen individ e , kakto toi se opisva "Chovek,koito rqdko se rajda i trudno se otglejda"  hahaha Ama si go obicham mnogo.Ne si go predstavqm da flirtuva i da se svalq s nqkoq  newsm78
 Izvinqvam se za pravopisa,no nqmam kirilica na rabotata. ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 760 отговора