Зодиакална тема!

  • 25 315
  • 760
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 225
Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си за мъже от зодия Стрелец.
Наистина ли са такива женкари, каквито ги описват в повечето хороскопи?

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 18:25 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 5 539
Наистина Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 225
Нещо повече Flutter

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Естер приятеля е Стрелец - тя да се изкаже, когато се събудят Mr. Green

Аз го познавам и е сладур

# 4
  • Мнения: 1 546
Моето момче е стрелец....какво да ти кажа....вечно е прав!И има отговор за всичко! И даже и да не е прав така ще извърти мишената, че винаги неговата стреличка да е в целта...(нали е стрелче...)Женкар.... newsm78 жените го харесват, има подход към тях, но предполагам, че от както е с мен е подтиснал сваляческите си мераци Laughing
Много е нежен, много ми угажда...страхотно чуство за хумор...но винаги прави важните неща ТОЧНО в последния момент, което понякога адски ме нерви... #Cussing out
Но си ми е злато иначе... Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 517
И моя е Стрелец! Освен, че споделям по-горните мнения, ще добавя само, че при нас не важи описанието в зодиите, че обожавали да пътуват!  Naughty За да си мръдне д...то му трябва неколкодневна психическа нагласа и двегодишни преговори преди това. Пък на мен тъй да ми се хойка.
За женкарството  Thinking държи се свободно с нежния пол: закачки - макачки, но не ми е давал поводи да го ревнувам.  Много е контактен, все той е правия  hahaha но съм чувала и думата "извинявай"...
Абе зодия, зодия, ама всичко си е до конкретния човек: ген, среда дето е расъл.

# 6
  • София
  • Мнения: 225
Чувала съм че са два типа едните по-лоши другите по-добри, явно наистина е така.
Това че винаги са прави е и при моя Стрелец Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 546
И моя е Стрелец! Освен, че споделям по-горните мнения, ще добавя само, че при нас не важи описанието в зодиите, че обожавали да пътуват!  Naughty За да си мръдне д...то му трябва неколкодневна психическа нагласа и двегодишни преговори преди това. Пък на мен тъй да ми се хойка.

О даа...това с пътуването го има и при нас! Уж обичали,ала-бала...аз съм скорпион и казват, че сме домошари, обаче аз много обичам да хойкам, да пътувам...елате ми вижте стрелчето,обаче... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 255
Да, големи женкари са.

# 9
# 10
  • Мнения: 2 495
Оооо, разбира се!Трима такива познавам Peace

# 11
  • Мнения: 3 323
Моето момче е стрелец....какво да ти кажа....вечно е прав!И има отговор за всичко! И даже и да не е прав така ще извърти мишената, че винаги неговата стреличка да е в целта...(нали е стрелче...)Женкар.... newsm78 жените го харесват, има подход към тях, но предполагам, че от както е с мен е подтиснал сваляческите си мераци Laughing
Много е нежен, много ми угажда...страхотно чуство за хумор...но винаги прави важните неща ТОЧНО в последния момент, което понякога адски ме нерви... #Cussing out
Но си ми е злато иначе... Heart Eyes
Ти си женена за моя мъж, Внимавай какво ще кажеш още за него?Има някои неща които трябва да останат скрити. Wink

# 12
Ще съм благодарна на всеки, който сподели мнението си за мъже от зодия Стрелец.
Наистина ли са такива женкари, каквито ги описват в повечето хороскопи?

дам ... за  съжаление ...
все  "отскачат" за  някъде , търсят различното , разнообразното ... къде и помпозното ...
И рано им  омръзва от  всичко ... Crossing Arms

бягайте  крачета от  стрелчета  Joy

# 13
  • Мнения: 4 195
брат ми е Стрелец...аз го познавам от другата страна на медала - женкар - не точно, по -скоро трудно задържат вниманието си само на една жена, ама не са лоши, това за мен са хората с най-добри сърца, ако въобще мога да категоризирам хората според зодиите им.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 289
Abe,moqt muj e Strelec #2gunfire ama po nishto ne prilicha na po-dolu opisanite.Izobshto,ama izobshto ne e jenkar- :crazyeyes:ako ne  bqh flirtuvala s nego  Party nqmashe da imame vruzka i posle da jiveem zaedno ,a sega i zakonno semeistvo Joy.Mnogo stranen individ e , kakto toi se opisva "Chovek,koito rqdko se rajda i trudno se otglejda"  hahaha Ama si go obicham mnogo.Ne si go predstavqm da flirtuva i da se svalq s nqkoq  newsm78
 Izvinqvam se za pravopisa,no nqmam kirilica na rabotata. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт