Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 188 отговора

Развихрете се на тема футбол ......  И само Левски!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За първи път наш отбор в Шампионската лига!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  А ми е интересно ако има мами и татковци в Испания от форума - дали ще отидат на мача????????
Цитирай

София

От сега ми е свито сърчицето. От както се помня съм футболен запалянко и пак от тогава съм синя и в мозъка на костите Love
Единственото, за което се моля е довечера момчетата да направят красив и техничен футбол и да се представят достойно! Praynig Praynig Praynig Далече сме от най-големите по класа, но играем с тях, а от това по-важно няма! Peace

САМО  ЛЕВСКИ! СМЕЛО НАПРЕД!
Цитирай

BE, 2260

Без майтап, снощи сънувах мача Rolling Eyes Обаче няма да ви кажа как свърши в съня ми, за да не се радвате предварително, защото то и без друго е невъзможно резултатът да е различен от 1. Mr. Green
Цитирай

The road i'm on

3:1 ли сънува ?
Цитирай

UK, Harlow/София

Тук в букмейкърските къщи са дали коефициент на мача 1,1 #2gunfireВсе едно ще играе провинциалния отбор на Танганайка с Барселона #2gunfireМоля се да завърши мача поне на равно PraynigА най-хубаво ще е да победят нашите момчета Peace
Цитирай

София

Топката е кръгла и един Господ знае как ще се завърти и какво ще стане.
Най-смелата ми мечта е мачът на "Ноу Камп" да е Х  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Тук в букмейкърските къщи са дали коефициент на мача 1,1 #2gunfireВсе едно ще играе провинциалния отбор на Танганайка с Барселона #2gunfireМоля се да завърши мача поне на равно PraynigА най-хубаво ще е да победят нашите момчета Peace

Според мен коефициента си е напълно реален. Миналата година цял сезон даваха толкова за Челси, а не смятам, че Тотнъм и Астън Вила са отбори от Танганайка.  Peace
Стискам палци Левски да не се изложат след всички изхвърляния, на които се наслушах.  ooooh!
Но поне ще играят на един велик стадион, който е стъпил там знае за какво говоря.  Love
А кой ще победи е ясно, въпросът е с много или с малко.  Whistling
Цитирай

BE, 2260

Сънувах 2 бързи гола на Левски през първото полувреме... и други работи. Фантастика общо взето... няма значение

Искате ли да си организираме залози за точен резултат?
Цитирай

Пловдив

5-1  Twisted Evil
или най много 5-2.

А за позналите награди ще има ли.  Wink
Цитирай

The road i'm on

Точен не смея, но го играх over при 1.44.
И все пак 3:1 ми се върти  Very Happy
Цитирай

София

Не обичам да правя прогнози на такива мачове, но като сте казали  -  3:2 е моята.
Цитирай

BE, 2260

4:0 ще кажа аз.
Цитирай

Варна

Хайде и аз да се включа в прогнозите. Не съм футболен запалянко, но този мач определено ще ме задържи пред телевизора , не бих го изпуснала  Laughing
Мисля си за 3 - 1
Дано не позная и нашите да бият Praynig
Цитирай

гр. София

Все си мисля че мача ще е твърд Х

2 : 2 според мен
Цитирай

Пловдив

Най-яката прогноза, която чух до момента е 0-1 с автогол на Меси /от един фен на Левски/.  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 188 отговора