Как решавате, че свекърва ви обича повече девера ви от мъжа ви?

  • 3 551
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
В повечето случаи , обаче тези обгрижваните никак не успяват в живота ... Ето , братът на моя мъж ( разликата им е само  две години ) още се лута като муха без глава , без мама не може и една филия да си отреже и определено е мамино синче със всички дефекти произхождащи от това ... Sick
Това разбира се не му пречи да взема пари от родителите си все едно е на 12 години и да си почива непрекъснато ( понеже много се е преуморил ) , но по - скоро майка му трябва да се замисли как му съсипва бъдещето  Confused

# 31
  • Мнения: 293
Pipinka, не вярвам да се замисли.

Не по темата, но действително има майки, айде да го кажа - по-привързани към едното дете. Години наред си мислех, че родителите на баща ми са набедени, че не им пука толкова за нас, колкото за семейството на дъщеря им.. Еми, бабата остаря, разболя се от склероза, и всичко почна да си казва (право, куме, та в очи Laughing ) : защо ние с мъж ми не си поправим бараката на вилата, където дотогава е държана.. козата  Mr. Green, а къщата - за другото семейство.. Сега виждам как сестрата на моя дивак (поядосана съм му в момента Party ) е мн по-обгрижвана от него.. т'ва техния татко, мама май си обичка повече синчето  Laughing

Ама и роднински връзки обясних  Crazy

А, а пък ние с моя систър нивга делени не сме! Я да се обадя на мама ..

# 32
Ми моята свекърва в пряк текст си казва: "Аз обичам най-много X (моят съпруг - той е първо дете ; т.е. второ- първото е починало на 2 месеца от висока температура - тя била на 17 и незагряла за какво става въпрос.... пупупууу да пази Господ!!!; та после следва мажат ми, след 15 месеца брат му, и след 12 години сестра му). Та тя най редовно си "признава" и без да я питат ,че моят маj и е лyuбимец, а на мен чак ми става обидно и криво, тя като тази идея за делена на децата и имане на лyuбимец ми е непонятна.... Но от др. страна тя пък все още БЪРШЕ обувките на средния си син- на 27 години !!!! Той си обуе обувките - тя се навежда с четчица в ръка и бърше обувките, докато синчето пуши цигара!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Полсе като родих дъshtеря ни, нали всички казват ,че внучетата се обичат двойно, че са по-сладки от собствените деца...Дори и моето майче казва,че към даshteря ни има особено отношение, наситина е по-голяма обич отколкоот към мен и сеctра ми - И МЕН ТОВА САМО МЕ РАДВА И МЕ УМИЛЯВА Simple Smile))) Та питат свекито : а бе ти сега внучкатa най-много обичаш нали ?? Тя- мнoгoоо сконфузена ..."Ми аз ...нали ти(за щерката дето е на 16) знаеш,че аз теб си те обичам най-много, мама, ти си ми принческата, ти си си моето бебе...и внучката обичам най-много, но да не се обиди даshteрята .." Ненормална история.... все едно да завиждам на сectрa си за неshtо, или да искам мъжат ми да ме обича повече от детето ни, или да искам мaika/татко да ме обичат повече от внучката си... Явно различни мирогледи, разбирания и възпитания, но на мен това ми е чуждо ....

# 33
А да добавя: свекито с много горд тон съобщава на лъжво и дясно как най-много обичала нашата дещеря (първа внучка и от двете страни) и независимо колко внучета shte има някога тя винаги ще обича нашата дащеря най-много ,з/о е първата внучка!!!!!!!!!!!! НЕНОРМАЛНА!!!! Др. не знам какво да кажа ... да си делиш най-близкото и най-милото ...еми не го разбирам и това си е .... не го приемам... направо ми звучи като изказване на болен мозък.....

# 34
  • София
  • Мнения: 1 941
Мдааа, Thinking и при нас съществува такова нещо. Малкото братче е горкото и не му е лесно, нищо, че вкара свекърва ми в два кредита към банки, щото се беше хванал за полата й и неискаше да се пуска и бизнеса даже и развали. Нищо, че сега я е докарал до момент да си търси работа дори като чистачка, защото нищо не може да намери, а имаше разкошен бутик за цветя. Нищо, че сега тя сама ги изплаща, а той само обещава, че ще започне да дава пари, но в същото време ходи по морета и празнува на младата си втора жена рожден ден за 500 лв в някакъв клуб. Еми, не му е лесно на брат ти  - казва свеки.  Rolling Eyes

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз имам девер. Не мисля, че свекърва ми обича децата си различно, обича ги много и двамата.
Аз също искам момчета (две, за три не смея да се надявам) и много ми се иска да се обичат и държат един на друг така, като мъжът ми и брат му.

# 36
  • Мнения: 2 211
Ха-Ха! Ами как няма да обича другия брат повече, нали е същата гад като нея.

Общи условия

Активация на акаунт