Страх ме е. Кръв...

  • 1 513
  • 12
  •   1
Отговори
Скоро боледувах от двустранна бронхит пневмония. Бях един месец на антибиотици. Вече от 4 дни имам кръв в изпражненията. Страх ме е да отида на лекар. На какво може да се дължи? Дали е свързано с антибиотика или е нещо по- опасно?

# 1
  • Мнения: 5 531
Не се страхувай излишно преди да отидеш на лекар.Причините за кръвта могат да са различни, но е необходимо да отидеш на лекар за да ти постави правилна диагноза.При моята дъщеря имаше кръв в изпражненията около 2 седмици, и аз все отлагах, докато най накрая се реших да я заведа на лекар.Приеха я за 3 дена в Пирогов и веднага направиха необходимите изследвания за да разберат причината.Не е толкова страшно, така че се успокои и просто иди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бива да отлагаш. Отиди на лекар. Може просто да си си раздразнила чревната лигавица с лекарствата. Но и нещо по-сериозно да се окаже, отлагането на прегледа със сигурност няма да ти помогне.

# 3
  • Мнения: 323
kaкъв АБ пи?много 4есто след прод.прием на АБ се полу4ава така.мисля ,4е бе6е свързано с някакво заболяване на 4ервата,след като антиботика е изтребил всякаква флора и фауна #2gunfireтам.според мен такъв е проблема.има ли промяна в консистенцията на изпражненията?много 4есто стават ка6кави и примесени със слуз.вземи мерки,без изли6на паника.успех!  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Кръв в изпражненията май говори за язва или гастрит на стомаха, но не съм сигурна.   Отиди на лекар.

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Какъв е цвета на кръвта и кога се появява? - по време или в края на изхождането? Peace

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 890
Ами може и хемороиди да са, вземи отиди на лекар за най -сигурно.

# 7
Първо приемах 10 дни МЕДОКЛАВ. След това 7 дни ГЕНТАМИЦИН-по 2 ампули, един път на ден и накрая ДУАМОКС- 10 дни.
Кръвта се появява в края на изпражнението.
А нищо не ме боли  ooooh!

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
каква е на цвят - алена, тъмна, черна?

# 9
# 10
  • Мнения: 1 409
Вземи иди на лекар.
Може да се окаже нещо безобидно,но може и да не е .Като отлагаш и се страхуваш в къщи със сигурност не си помагаш.Ние тук неможем да ти кажем какво ти е,просто преодолей страха и отивай.
Стискам ти палци всичко да е наред

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Проблемът е на "митницата" и вероятно не е нищо сериозно, но се консултирай с лекар.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 879
предполагам, че са хемороиди, но моето мнение е без значение, трябва да те види лекар. пиши после как си и какво каза доктора?

Общи условия

Активация на акаунт