Правят ли ремонт в Майчин дом?

  • 924
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте, преди седмица прочетох във форума, че правели ремонт в Майчин дом. Някой има ли инфорация по въпроса? Дали правят на всички отделения или само на някои, интересува ме по-специално това за родилите секцио.
Важно е да знам, защото моята докторка е там, но бях се отказала да родя в Майчин Дом заради условията.
Благодаря!

P.S. За Майчин дом в София става въпрос

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз не съм много на ясно до къде са стигнали,но и аз знам че правят ремонт,който ще приключи края на септември,началото на октомври.Дано някой друг е по запознат.

# 2
  • Мнения: 82
Аз родих през юли 2006 секцио в Майчин дом София и на 7-ми етаж, където лежат раждалите секцио не се правеше ремонт.Условията са поносими,но не са добри.

# 3
  • Мнения: X
и аз раждах секцио в майчин дом през април и на 7 етаж не се правеше нищо, но условията бяха не много добри, поносими нали отиваме за добро и важното ,че там има добри специалисти,мисля че това е по важно отколкото лукса,но всеки сам си знае.мисля,че 7 дена всеки ще издържи там, през 3 часа като вземаш бебока нямаш време да мислиш за нищо.

# 4
  • Мнения: 111
Здравей! Аз раждах там наскоро както се вижда. Раждах нормално и бяхме на 12 етаж. Едното крило е ремонтирано(много добри условия),а в другото се прави ремонт. За другите етажи не знам,но мисля,че е само там>

# 5
  • Мнения: 1 671
Ремонтът трябва вече да е приключил или да приключи всеки момент, но е на 12 етаж, където са родилите нормално  Peace

# 6
  • Мнения: 329
И аз родих август и бях на 12 етаж, преместиха ни в ремонтираните стаи и бях много доволна в сравнение с условията преди, стаите са по двама с бебенцата ,има баня, която е много прилична с моноблок, подвижен душ , хубави плочки, все нормални неща, но след раждане и когато човек се е измъчил, държи на поне елементарното. Изключвам подмятанията от персонала , че на тръгване ще проверяват за нали5чностите и евентуални повреди, които ще се заплащат #Crazy, но това разбира се не се случи Wink

Общи условия

Активация на акаунт