Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 134 отговора

Анкета

Кога?

Може да изберете максимум 5 опции.
Въведи твоя глас

Колко често и кога?
Цитирай
Всеки ден Sad
Цитирай

Не!
Цитирай

София, Младост 2

Към края на меструацията и ако имам проблем - не ми е приятно ежедневно да ги ползвам.
Цитирай

София

През последните дни от цикъла. Преди време си слагах всеки ден, но после реших, че е излишно.
Цитирай

София, Павлово

Всеки ден ги използвам от около 7-8 години. Така се чувствам по добре, плюс това нося бикини тип "прашка", която без превръзка - много неприятно се "врязва"..
Цитирай

Не ползвам.
Цитирай

Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.
Цитирай

Burgas

Не.
Цитирай
веки ден
Цитирай

Димитровград

Само след менструазия. Гадно ми е да ги ползжам всеки ден.
Цитирай

Не.Не ми е удобно- все едно да ходя всеки ден с "нормална" превръзка, която да ми прежулва и да ми причинява дискомфорт.
П.П. Няма по-тъпа реклама от тази за превръзките Дискрийт! Иска ми се на онова девойче да му кажа да отиде да се изкъпе, вместо да си сложи "подложка" на гащите. 35
Цитирай

Пловдив

Не ползвам.А при здравословен проблем най-добре да се отиде на лекар.Иначе няма смисъл-все едно да лекуваш хрема с носна кърпичка.

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
За протокола отговорих със след менструация и при течение.
Цитирай

Mediterraneo

И аз.
Цитирай

Разсмя ме. Никой не е казал, че с ежедневните превръзки някой се лекува, но и ти сигурно като имаш хрема ползваш носни кърпички докато се излекуваш.  Peace
Там е работата,че много момичета не предприемат нищо,когато имат течение напр.,а ползват превръзки.Това исках да кажа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 134 отговора