Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

На 14-ти сме на рожден ден на един юнак на 3 години и не мога да реша какво да му купя. Чакам идеите ви, че не остана време Smile  bouquet
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Интересна и за мен Тема. Момчето ми навърши 3г., но поради липса на идеи от наша страна си остана без интересен подарък.  Blush
Хайде и аз да чуя кой какво предлага.  Thinking
Цитирай

пъзел
бои за пръсти
книжка (в "Хеликон" има промоция на едни страхотни книжки за безопасност на движението, с отварящи се прозорчета, сладки картинки и разбираеми обяснения)
топка с "уши"
конструктор
ако има колело - каска
ако е много близък - тротинетка
гараж за колите, с които сигурно е пълно у тях

Шани, защо подаръкът не бъде някакво пътуване?
Цитирай

София

Какъв е този гараж за коли?
Цитирай

не говоря за нещо конкретно, макар че съм виждала такива у приятели с момчета... иди в "Марсел" и питай.
Аз имам момиче, тъй че нашите коли са 3 на брой и малки.
Цитирай

София

По-голям камион-самосвал, който може да го товари.
Кола-автовоз пак по-голяма, за да може да товари различни по големина коли.
Влакче с вагони, но за предпочитане без релси и батерии - за да може детето само да го управлява.
Конструктор.
Цитирай

Моята дъщеря е на 3 години. Занимават се с конструктур, книжки, пъзел, кола с писта или други занимателни игри.
Цитирай

Моят син скоро ще навърши 3 години. Любим герой му е Мечо Пух - вкъщи имаме цяла колекция от играчки, книжки с приказки,
DVD-та с филмчета за Мечо Пух и все още не са му омръзнали, а и продължаваме да си обогатяваме колекцията!!! Така, че ако въпросното момченце има любим герой може да го изненадаш с някоя книжка или DVD с този герой! Иначе на нас също са ни интересни конструкторите, количките с дистанционно, микрофон с батерия /на който си пее детските песнички/ и всякакви други  мелодични играчки!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Шани, защо подаръкът не бъде някакво пътуване?

принципно съм ЗА, но пусто все нямаме време... Confused

Обаче съм набелязала един много хубав дет. клуб "Тинки-Уинки"  за забавление до полуда. Тъй, че това ще му е.
И сега да не си помисли някой, че няма с какво да си играе детето... Просто от сестра му сме пълни с играчки и с почти всичко изброено от вас до тук.

Цитирай

София

И сега да не си помисли някой, че няма с какво да си играе детето... Просто от сестра му сме пълни с играчки и с почти всичко изброено от вас до тук.

Шани и при нас е така. като дойде време за подарък за него и сме в страхотна дилема. Нищо интересно не можем да измислим, защото всичко от изброените по-горе има от сестра си.  И пак купуваме коли - добре поне, че много им се радва.
Нашият все още не може да възприеме едно пътуване някъде като подарък, докато една хубава играчка Love

Хубав подарък беше един голям самосвал - товари го, разтоварва го, сестра му го вози, той го бута и т.н.

Конструкторите винаги са хубав подарък.

На тази възраст повечето все още се вълнуват от разни играчки с мелодийки(разбирай досадни).

Хубава идея ми се струва - комплект каска, налакътници и наколенки(ако има колело).

Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Хубава идея ми се струва - комплект каска, налакътници и наколенки(ако има колело).

и ако го кара. Че имаме 3бр. и той не владее нито едно за яд на майка си  Twisted Evil
Синчето не е фен на коли и камиони. Ама хич  Stop. Виж кукли и колички и кукленска къща - обожава. Пистолетите също са недолюбвани.

Така, че Jutoo - подпитай майката към какво има афинитет детето!
Цитирай

usa

Комплект от мънички фигурки на животни. Моите момченца много обичаха и даже още обичат да си играят с такива - редят си ги, строяват ги, приказват им нещо, разиграват им ситуации, изобщо, знаят им предназначението. Very Happy
Цитирай

София

Ами определено обича коли, има и колело...идеята за каска ми допада.
Цитирай

Нашия на 3 сме решили да го правим скиор....така че  аз предлагам ски
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.