Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора
Питам, защото за рождения ми ден свекърва ми ми подари тава и аз се почувствах така,сякаш искаше да ми каже,че мястото ми е вкухнята.Чудно ми е как не ми подари щипки за простор или препарат за чинии,за да ми намекне ,че е недопустимо да карам сина и да ми помага(когато  имам много работа го карам и това е съвсем нормално).За неговия рожден ден не му подари бормашина,а му даде доста пари да си купи нещо.Майка ми и баща ми също му дадоха пари,защото сметнаха,че е добре да си купи нещо лично за себе си,а те не знаеха от какво има ужда.Вие е сте!
Цитирай

София

Свекърва ми или ми дава пари да си купя каквото искам, или ми купува това, от което имам нужда в момента и съм много доволна засега от всеки неин избор  bouquet Не се замислям какво има предвид като ми подарява чехли за Коледа, най-вероятно просто иска да ми е топло и удобно на копитцата през зимата, а и чехлите са супер меки Laughing
Цитирай

Mediterraneo

Дава ми пари най- често, но още по- често нищо  Party
Цитирай

Италия

и моята дава пари...помня само за първата нова година ми подари кухненски робот,но не мисля,че е имала някакеи задни помисли.  Peace
Цитирай
А аз за тавата съм сигурна,защото преди това я бях опарила с няколко критики и тя така ми го върна.Най-тъпото е ,че въпреки,че не мисля,че на рожден ден се подарява тава за печене,тя все пак ми харесва,а целта беше да не и се зарадвам особено.
Цитирай

Там където е семейството ми

Моята за 7 год. до ден днеше не ми е подарила нищо. Mr. Green
Цитирай
Аз от скоро си имам свекърва и за сега съм доволна. Тя живее в Германия и ми праща разни дребни нещица и дрехи, а като си дойде миналия месец ми подари една златна гривна, и две суперски поли- без повод/ за рожденният ми ден- дънки и маратонки. Та свекървата си я бива, а майчето ревнува и разправя че ми се подмазвала. 35
Цитирай

Plovdiv

а защо в един подарък трябва да има гаден подтекст.просто какъвто и да е трябва да сте благодарни че са ви отразили,запомнили са ви празника и т.н.ако не ви подаряват нищо по-било тема за размисъл,значи не сте ги впечатлили за ви отразяват.моите и двете за сега ми подаряват винаги нещо което ще ми влезе в употреба.и най-хубавото е че изглежда когато си говорим уж така,те запомнят за кое какво мнение имам и ми взимат това което ще ме зарадва.За това им благодаря,защото това създава у мен чувство за значимост.Оценили са ме
Цитирай

София

За три години брак - едно и също за всеки повод /рожден ден, коледа, нова година, 8 март,.../ - парфюм!  Shocked
Мога да отворя сергия вече  ooooh! Sick

Явно много настоятелно иска да ми каже нещо, което аз обаче не загрявам  Thinking 35
Цитирай
Напротив,не трябва да има ,Деси,но се случва.
Цитирай

За три години брак - едно и също за всеки повод /рожден ден, коледа, нова година, 8 март,.../ - парфюм!  Shocked
Мога да отворя сергия вече  ooooh! Sick

Явно много настоятелно иска да ми каже нещо, което аз обаче не загрявам  Thinking 35
Ти пак си добре, аз и това не съм видяла. Mr. Green
Цитирай

София

Майка ми имаше приятелка, на която свекървата всеки път "забравяше" да купи подарък и мило ́и казваше "Е, мамо ще ме извиняваш, че забравих, ама аз нали съм ти дала най-хубавото - сина ми". Е, то хубаво, хубаво ама всеки път да ти го подаряват и то омръзва hahaha

Моята свекърва различно - пари, тави, тенджери, блузи. Един път ми подари връхна дреха, с думите "Ами видях я и понеже на мен не ми стана се сетих за теб!" Mad  При нея липсва всякаква тактичност, та гледам да не се впечатлявам от такива реплики, а  и се съмнявам да влага точно в подаръка някакви намеци.
Цитирай

Моята свекърва получи от нейната си zа рожденния ден опаковка тоалетна хартия....

35 35 35

Всеки път се смея от сърце като се сетя...
Цитирай

Майка ми имаше приятелка, на която свекървата всеки път "забравяше" да купи подарък и мило ́и казваше "Е, мамо ще ме извиняваш, че забравих, ама аз нали съм ти дала най-хубавото - сина ми". Е, то хубаво, хубаво ама всеки път да ти го подаряват и то омръзва hahaha

Моята свекърва различно - пари, тави, тенджери, блузи. Един път ми подари връхна дреха, с думите "Ами видях я и понеже на мен не ми стана се сетих за теб!" Mad  При нея липсва всякаква тактичност, та гледам да не се впечатлявам от такива реплики, а  и се съмнявам да влага точно в подаръка някакви намеци.
Това ме развесели. 35
Дала ми е тя,айде нема нужда да си приписва заслугите. Crossing Arms
Синът и си го спечелих сама, в честна борба.Тя нищо не ми е давала. Crossing Arms
Цитирай

Ако ти подари страхотен парфюм ще търсиш ли задна мисъл, че миришеш лошо?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора