Какви подаръци ни правят тъщи и свекърви и какво искат да ни кажат чрез тях

  • 7 820
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Така като се замисля за 7 години,два пъти ми е подарила нещо-не е много по подаръците май  newsm78,ама и аз не се впечатлявам от това.

# 16
  • Мнения: 5 103
Свеки  не ми подарява нищо, мойте родители мидават пари и аз купувам подаръка на мъжо Peace от тях

# 17
  • Мнения: 2 108
ами винаги  и на Нова година, и на Коледа, и на Рожден ден ми подарява много хубави неща/ парфюми, връхни дрехи, блузи, керамична преса за коса..../ и отделно и пари ми дава, а понякога дядото и той ми подарява негов си подарък ... доволна съм  bouquet
има хора всякакви обаче, не изключвам да има хора ,които подаряват подарък с намек Wink

# 18
  • Мнения: 5 577
 Shocked
Под вола теле!

# 19
  • Мнения: 492
Тази година на рождения ми ден ми подари купа за салата с 6 чинии #Crazy.Миналият месец мъжът ми имаше РД и му даде 100 лв да си купи каквото иска!!!Своето си е свое!но това ще ми е за поука - идват и нейни празници, а до момента винаги съм купувала стойностни и красиви подаръци(точно затова ми стана обидно от чиниите).След някой друг месец ако пусна анкета За свеки  - метла, лопата или парцал - моля ви, гласувайте!

# 20
  • Мнения: 5 228
За три години брак - едно и също за всеки повод /рожден ден, коледа, нова година, 8 март,.../ - парфюм!  Shocked
Мога да отворя сергия вече  ooooh! Sick

Явно много настоятелно иска да ми каже нещо, което аз обаче не загрявам  Thinking Joy

Биби, да не би някой да подарява парфюмите на свекърва ти, а тя да ти ги преподарява. Защото моята баба така прави, но с дезодоранти (а може би и тя има да ми казва нещо  Thinking).

# 21
  • Мнения: 2 274
  Първо се консултира с мъж ми или излиза с него за да ми изберат подарък  Mr. Green! Ако не могат нищо да измислят ми дава пари аз да си купя нещо  Mr. Green! Не мисля че така се опитва да ми каже нещо, а просто иска да ме зарадва  Peace!

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 15:19 от benighted

# 22
  • Мнения: 211
 А вие какво подарявате на свекървите си?!
С което искам д акажа , че ако търсиш сад всяко действие/бездействие и т.н. задна мисъл , ще я намерите.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Моята от няколко години дава пари , и на нас, и на девер ми. Дава еднаква сума на всички - малки и големи. Преди години ни купуваше блузи, но етървата никога не ги носеше и тя започна да дава пари. Даже и за децата дава, или аз ходя та им купувам подърък, тя само им го подарява. В това оношение не прави разлика. Дава дори, когато не празнуваме, или тя не е дошла.

# 24
  • Мнения: 4 076
Подарявала ми е спален комплект за годишнина от сватба,тефлонова тава  Simple Smile,тенджери за 8 март,обаче не търся подтекст.Но имаме много различни вкусове,затова напоследък ми дава пари да си купя нещо.Понеже тя не живее в града,най се радва ако и купя прах за пране,телефон,съдове-какво ли бихте си помислили за снаха като мене  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 377
Моята, ако подари въобще нещо, то е изцяло по нейн избор, не желае да дава пари кеш и като не ми хареса, това което е купила, се сърди.

Пример от миналата Коледа - решили сме с мъж ми да си купуваме микровълнова и сме си харесали Samsung за 200 лв. Случайно й споменаваме намерението си и тя пита колко струва и съответно казва, че ще не я купи тя. И аз седя и чакам подарък за Коледа микровълнова, а вместо това получавам чорапи, свещ и един комплект прибори за хранене, само с малки лъжички, без вилички.  newsm78

Лятото и двамата с мъж ми, имаме РД и тя ни подари общ подарък - микровълнова Laughing Crown, абсолютно по нейн избор, на всичкото отгоре най-малката възможна, та една готова пица се опитах да опека в нея, ама не влезна Laughing И сега си топля млякото за кафето в нея и на беба яденето.....

А какво всъщност има предвид като ни прави подаръци? Най-вероятно, че нямаме вкус и нищо не разбираме....

# 26
  • Мнения: 3 323
Винаги ми подарява нещо, дори без повод. Но то винаги е максимално неподходящо. Ако е книга задължително е от жанр които въобще не ми се нрави, Ако е панталон е от 10 лева и ми е къс (аз съм доста висока и готови дрехи рядко ми стават, което тя много добре го знае), Ако е тениска то е възможно най кичозната. Съжалявам тази жена нито има вкус нито усет, според мен просто отбива номера.

# 27
  • Мнения: 2 237
Моята ми подарява най-често бельо.Горе-долу добре го избира,ама аз не нося потници и гащи та отива за майка.Веднъж ми подари и комплект за правене на маникюр,а аз никога през живота си не съм имала подобно нещо.(маникюр )Често ми подарява и чорапогащници.
Мен ако питате най-добре нищо да не ми подарява,имам си всичко.

# 28
  • Мнения: 6 155

Биби, да не би някой да подарява парфюмите на свекърва ти, а тя да ти ги преподарява. Защото моята баба така прави, но с дезодоранти (а може би и тя има да ми казва нещо  Thinking).

Ммм, не е изключено  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 784
С моето свеки отскоро сме в примирие, взе да се усеща и да влиза в крачка. Гледа детето, когато ремонтираме, от време на време и купува нещо. Но иначе има навика да прави ужасни подаръци. Работеше в битов магазин преди време, още ни подарява неща, останали от магазина... Sick Та преди 2 години за имения ми ден ми подари един ужасен кожен елек, дето ги носят жените на нейната възраст, че и с 2-3 номера по-голям. Подарява разни стари натории, които вече не са и нужни, като ги представя за скъпи семейни спомени. На всичкото отгоре на празник идва без цветя, но с връзка банани и заявява гръмко:"Това е моята китка!" Mr. Green
Най- ме дразни това, че колкото и да са кошмарни подаръците и и редки жестовете към Калина, на етърва ми и племеника ми подаръците са по-лоши, ако изобщо ги има. С две думи, опитва се да ни настройва и да демонстрира, че с нас се разбира по-добре и сме и "по-любими".  SickНе, че е така- прави го просто за да я дразни.
Аз и купувам парфюми, мазила, корсажи от памук и дантела, че много ги харесва, цветарник. А това лято по случай рождения и ден за пръв път с кеф и купих подарък- плажна чанта от Клеопатра с голяма рогозка и чехли в същия цвят, много се зарадва.

Общи условия

Активация на акаунт