Списък кой коя градина посещава?

  • 22 769
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 263
56-то ОДЗ в Младост 3 - "Здравец"!

# 256
Валерия е в 55 ЦДГ "Веселина", кв."Редута" и и харесва там.

# 257
  • Мнения: 13
Здравейте, мили Мами! Понеже не намирам предишната си "публикация", ще се изкажа отново.... И ние посещаваме No.40 - проф. Ангушев. За първа година ни е и все още ми е притеснено....Много се радвам, че има и други Мами, чиито дечица ходят там....   bye
 ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ, МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И МНОГО КЪСМЕТ !!!    madnoel

# 258
Не помня дали писах, но преместих малкия от 12 ОДЗ в Мусагеница, къде бях ужасно недоволна в 10 ОДЗ в същия квартал. В първа група в яслата е. Нямам никакви забелжки. Просто е като частна детска градина. Чисто, уютно и пр. Персонала ги гледа като свои деца. Директорката е много мила ( говорили сме веднъж), но останах с добри впечатления.
Не ме изнудват за нищо. Не ми искат пари. Веднъж месечно давам 1 лв. за салфетки и други консумативи и нося 1 пакет мокри кърпички.
 
Коко също е в 10 ОДЗ втора яслена група. Лелите са млади, мили и не ни лъжат. Казват си ако не иска да яде, спи и т.н. Доволни сме за сега.

# 259
  • Мнения: 4 176
Не помня дали писах, но преместих малкия от 12 ОДЗ в Мусагеница, къде бях ужасно недоволна в 10 ОДЗ в същия квартал. В първа група в яслата е. Нямам никакви забелжки. Просто е като частна детска градина. Чисто, уютно и пр. Персонала ги гледа като свои деца. Директорката е много мила ( говорили сме веднъж), но останах с добри впечатления.
Не ме изнудват за нищо. Не ми искат пари. Веднъж месечно давам 1 лв. за салфетки и други консумативи и нося 1 пакет мокри кърпички.
 
Коко също е в 10 ОДЗ втора яслена група. Лелите са млади, мили и не ни лъжат. Казват си ако не иска да яде, спи и т.н. Доволни сме за сега.
Да бе страхотни са. Е, ние сме в 1-ва група. То сега нали когато са по-малко от 8 деца в група трябва да се събират. Та мисълта ми е, че често сме в една група.
Страхотна детска ясла. Абсолютно всички са добри с децата. Детето ми свикна с яслата за 1 седмица, а там в 12 ОДЗ ходи 1м. и стоеше прав с раничката на гръб и не мърдаше. Милия. Добре, че го махнах.

Общи условия

Активация на акаунт